Súkromného detektíva Jacka Shepherda (Chuck Norris) poveria novou úlohou - má vyslobodiť židovského klenotníka Isaaca Tellera (Bernie Kopell), špecializujúceho sa na prácu s diamantmi, ktorého držia v zajatí brutálny obchodník s klenotmi Dirk (Daniel Bernhardt) a nemenej bezcitný starý nacistický zločinec, plukovník Speerman (Curt Lowens)... (TV Markíza)

TO odpad!

Stálo to za starou bačkoru. Málo akce, bez nápadu, bez napětí, pouze móře řečí o holocaustu a Osvětimi. Norris toporný s tupým výrazem v obličeji. Ty tam jsou časy, kdy mi napínal nervy k prasknutí jako Osamělý vlk McQuade, dnes mi na ně akorát leze. Alespoň, že tam hraje Joanna Pacula a taky Tracy Scoggins . Suchý, nezajímavý film ()

m.a.t.o.

Chuck Norris po veľmi dlhej dobe natočil niečo na čo sa dá aj pozerať. Nevravím, že je to filmový skvost, ale dej to má, akcia nechýba a Chuck, aj napriek tomu, že už akosi prestal kopať z otočky, vo svojich 65 rokoch predvádza celkom solídne bojové kúsky. Stlstnutý (a mladší) Seagal môže blednúť závisťou :-) 35 % ()

ssfan odpad!

Cutter je extrémně špatné akční béčko, které je chabé po herecké a trapné po technické stránce. Příběh zvláštní, hrozná režie i kamera. Můžu ocenit jen to, že Chuck je i přes pokročilejší věk ve slušné kondici. Toť vše. 10% ()

LexBarker

Filmy s Chuckem Norrisem opravdu nejsou nic moc a ani tímto paskvilem si pověst nevylepšil...Hned po tomto filmu jsem viděl Van Dammovu Elitu armády a ta byla o třídu lepší. ()

KoRner

Tak na 2 a pol to vytiahol najmä Chuck Norris. Páčil sa mi sľubný námet o diamantoch a holokaustu, prevedenie ale už bolo horšie. Chuck má skvelú kondičku, to bez debaty a viem, že scenáristi sa veľmi nenadreli s vymýšľaním zaujímavých postáv, ale prečo sa musia za každú cenu chovať tak debilne? Prikloním sa k vyššiemu hodnoteniu keďže Chuck tu dokonca 2x dostane na frak! ()

David661

Nebýt flashbacků z koncentračního tábora, Norrisova bratra a rozpočtu pěti miliónů dolarů, bylo by to i docela solidní béčko. Takhle "jenom" 45% P.S.: Moc keců, málo střelby ()

Dzonysek

Pětihvězda to není, to je jasný. A jako jo, je to blbý. Ale tohle je přesně ten typ filmů, ke kterým je třeba přistoupit už s určitým nastavením. Hraje v tom Chuck Norris. Takže nečekám žádnou intelektuální hitparádu, ani sociálně-filozofickou sondu bergmanovského střihu. Čekám Chucka - tedy jeden výraz pro všechno, jednoduchý/blbý/místy rozhodně ne vtipný hlášky (jakkoliv v jednom případě je ta hláška od Chucka ve stylu vtipů o něm samotných), kop z otočky. Tohle čekám a toho se mi dostane, takže průměrnej Chuck, průměrný 3 hvězdy. ()

aLPaC

Za celý film jsem nezaznamenal ani jediný kop. Zkrátka je to tak, i nepřemožitelný a nejsilnější člověk ve vesmíru zestárne. ()

MacGyver

Niektoré ,,moderné“ slovné spojenia vo svojej komunikácii vynechávam, lebo ich skrátka nemám rád... Jedným z nich je aj ,,guilty pleasure“ ako barlička pre ospravedlnenie všetkých možných ,,B-éčiek", ,,C-éčiek", odpadu či ,,pseudoumenia“:) Ja však pri občasných návratoch (asi raz za 2 roky...:) k ,,hercom“ akčných klasík necítim žiadnu vinu a veľmi rád sa na ich skoršie či už takmer dôchodcovské boje pozriem znova... A znova...:) Nie sú to ,,len“ obyčajné filmy či neohrození vlastníci tvrdých pästí a grimás, ktorých naštvane cerené zuby a krvavé úsmevy vypadajú rovnako (a pre ktorých bol vlak 80-tych rokov posledným spojom:), ale tiež nezabudnuteľný kus mladosti mojej generácie:) A aj keď sa prvá polovica zatiaľ Chuckovho posledného diela tvári ako poloamatérsky režijný pokus niekoho, kto zhliadol Schlesingerovho Maratónca, tak druhá ,,časť“ dokáže zaujať dvomi poctivými akčnými scénami a dokonca aj príbehom... Vážne...:) ... Ok, The Cutter JE ,,guilty pleasure“...:) ()

MickeyStuma

Opětovná kamenná tvář Chucka Norrise dává záruku akce v jeho typickém stylu. Jenže tady je to spíše katastrofa. Námět tohoto snímku není špatný, ale scénář je absolutní fušeřina. Tolik nelogičností se jen tak nevidí. Spousta akčních scén je nedotažená a jaksi nedovyprávěná. Jako například situace, kdy u Chucka doma náhle zablikají světla a v tu chvíli zazvoní zvonek a za dveřmi stojí elektrikář s tím , že se jde podívat na pojistky. Po vpuštění do bytu pochopitelně vytahuje z brašny pistoli a snaží se na Chucka vystřelit. On je však rychlejší a tak vypukne mezi nimi rvačka. Ale jen chvilková, protože náhle útočník uteče. Toť vše. Kdo to byl, o co mu šlo, proč zaútočil zrovna na Chucka se prostě nedozvíme. A tak to jde dál. Kdyby se akční scény vystřihly, vznikl by tak daleko přijatelnější thriller, i když zázrak by to taky nebyl. ()

Ronyk7

Tak tohle je dost nepovedený kousek od Chucka. Ani Dan to nezachránil. Nápad dobrý, ale zpracování pokulhává a tak se Chuck už tak neohání jak za mlada. 20.08.2007 ()

Torgal

Prekvapujúco pozerateľný film s legendami opradeným Chuckom Norrisom (na svoj vek vyzerá veľmi dobre). Zápletka o drahokamoch siahajúca k nacistom a koncentračným táborom je tiež dosť zaujímavá. Bohužiaľ celé to vyzerá strašne televízne a samotný dej potenciál zápletky ani zďaleka nevyužíva. Oproti posledným filmom takého Seagala sa ale jedná o hotové veľdielo. 4/10 ()

Kingjiri

Muj první celovečerák s Chuckem v hlavní roli. Chuck se schovává ve starý modrý oprejskaný dodávce a vždycky když je potřeba, objeví se na scéně. Dle hesla "Don´t fuck with Chuck" se příběh z respektu k Chuckovi řeší tak nějak sám, aniž by se Chuck musel nějak víc namáhat, natož použít svojí třetí pěst schovanou ve svym hustym plnovousu. Při pohledu na Chucka v 65ti letech se potvrdilo, že nikdy nestárne. V přestřelkách jsem se přesvědčil, že nikdy nenabíjí a v bitkách dal jasně najevo, že pořád hrozně rád kope. Svuj status poloboha Chuck potvrdil vlastní hláškou "že je vážnej jako infarkt", co víc si přát? Snad jenom, aby se všichni hodnotící "odpadem" ve zdraví dožili zítřejšího rána, protože Chuck nikdy nespí a ví o vás všechno. ()