Pakodate-jin

• Japonsko パコダテ人
všetky plagáty

Tyckin

Když se mladičká dívka jednoho rána probudí s rozkošným ocáskem, není z toho úplně nadšená stejně jako chlápek jež má doma malou holčičku. Toho dne fotograf jistého bulvárního plátku náhodně zachytí zmíněný dívčí ocásek a roztočí se koloběh komických i vážných událostí - je nutno se se situací nějak vypořádat v okruhu soukromém (rodina, spolužák-nápadník) či veřejném... Musím říct, že celé je to hodně praštěné, ale kupodivu se na to dívat dá velmi dobře, skvěle jsem se bavil a v závěru dojde i na vážnější okamžiky. Přesto každému bych to rozhodně nedoporučil - film jsem získal v hodně nízké kvalitě a sledoval v originálním znění bez titulků, tudíž kdo nevládne japonštinou, je zvyklý na HD a nemá rád praštěné snímky, měl by se držet dál. Já japonsky umím opravdu zoufale málo, většinu rozhovorů jsem netušil o čem je řeč, ale přesto mi základní obsah neunikl a jelikož bezmezně zbožňuji Aoi, musel jsem to vidět. A stálo to za to. I mladičká Aoi předvádí výborný herecký výkon (zejména v té vážnější části) a je vážně neskutečně roztomilá, s tím krásným ocáskem snad i víc než obvykle :-) ()