Johny (C. M. Eubanks) pracuje pro banku: zabavuje nesplácená auta. Dlužníci nebývají nadšeni a občas musí Johny využít svého bojového umění. Bohužel si ho povšimnou členové organizované kriminální skupiny, vedené šerifem Wilsonem (M. Ironside), která za účelem vysokých sázek pořádá krvavé zápasy v aréně. Johny a poté jeho přítelkyně jsou uneseni, zanedlouho pak Johny nastoupí k zápasům, neboť se obává o osud své partnerky. Těžce a pomalu postupuje až do finále, kde ho hravě porazí bravurní loňský vítěz turnaje (T. Short). Johny využije zmatku, osvobodí přítelkyni a společně uprchnou. (ČSFD)

walkingdead

Solidní akční béčko, možná spíš céčko, které kdysi dokonce šlo na nově, odkud jsem si to cca v roce 97 nahrál a díky tomu, že je vhs zázrak techniky, tak to pořád i po letech šlo přehrát... a bavilo mě to asi podobně jako většina podobných filmů z osmdesátek a devadesátek natočených za pár šupů. Víc než hlavní hrdina Eubanks, který je povoláním hlavně kaskadér a herectví (a režii) měl jen jako vedlejšák, zaujmou ve vedlejších rolích Ironside, Swayze a Mickey Jones. ()

CSGoddess

Průměrný akčňák o lidských nelegálních soubojech s hlavním záporákem Ironsidem a hajzlíkem starším bráchou Swayzeho. Pěkně to odsejpalo. Fighty nebyli špatný. Trochu pozapomenutý film. Pro nenáročnou zábavu to na jedno odpoledne stačí. ()