Raoul Kraft žije sám a živí se kácením stromů. Zpráva o tom, že jeho syn zahynul při autonehodě ho zasáhne jako blesk. Policie připad uzavře jako jasný případ. Raoula však vyhledá mladá žena, která tvrdí, že to nebyla obyčejná nehoda. Mluví o farmaceutických experimentech, které se zdají být na první pohled pouhým výplodem choré fantazie. Ale právě v experimentální farmaceutické laboratoři pracoval Raoulův syn. Testoval nové léky a zkoumal jejich vedlejší účinky. Jakmile začne Raoul pátrat po možných motivech vraždy svého syna, ocitá se ve smrtelném nebezpečí. Neví, kdo jsou ti muži, a proč chtějí jeho i neznámou ženu zabít. (oficiálny text distribútora)

MickeyStuma

Farmaceutické experimenty na lidech. Vcelku napínavý thriller pojednávající současnou konspirační teorii o praktikách s léčivy v zájmu zisku. Nebo tomu tak skutečně je? Příběh je napsán velice dobře a hlavně chytře. Není vynecháno prakticky nic. Určen je ale spíše pro chytré hlavy, neboť některá odvětví jsou vcelku složitá a pro laika tak nesrozumitelná a těžká uchopitelná. Natočeno je to téměř v poklidu, takže dramatické části a akce jsou velmi drženy na uzdě. Ale je jich tu více než dost, jen nejsou popkornově efektové. Prostě to není Hollywood. Vývoj děje je přirozený, očekávaný a místy i naopak překvapující. Každopádně se to celé striktně drží jádra věci a zbytečně se neuhýbá k ničemu nepodstatnému. Tento snímek by si zasloužil větší propagaci. Možná by donutil o praktikách farmacie a tím dění na celém světě více zapřemýšlet. Konec filmu mluví sám za sebe. ()

whack

Farmaceutický priemysel je jeden veľký skorumpovaný biznis. Nie je veľa filmov, ktoré ukazujú jeho druhú, skrytú, tvár, a ešte menej, ktoré sa dostanú až do TV vysielania. Taktiež herci boli oveľa prirodzenejší v porovnaní s americkými afektovanými 'hrdinami'. ()

Madsbender

Chabý slabučký thriller takmer bez napätia, ponárajúci sa do démonických vôd konšpiračných teórií. Že farmaceutické firmy sú svine a riadia ich darebáci bez štipky cti bažiaci po moci a riadnom balíku v banke na Tahiti a pre istotu aj vo Švajčiarsku, už dnes vedia aj malé deti. Ale že vraždia synáčikov psychicky labilných drevorubačov a manželov zdiskreditovaných novinárok, to tu ešte nebolo. Úplný začiatok som nevidel, ale v prvej polhodine pôsobil film ešte pomerne sľubne. Lenže slabé herecké výkony a veľmi jednoduchá dejová linka zaručili opak. Obzvlášť bezvýrazný hlavný hrdina mi pripomenul drsňákov v štýle Stevena Seagala, ale na to nie je ani dostatočne známy, ani nedokáže parodovať sám seba. Šľak to traf, a to sa pritom v poslednej dobe uberá francúzska kinematografia tým správnym smerom. ()

sochoking

No, to bol asi " kvalitne " vycvičený zabiják, kedˇ sa nechal len tak oplieskať o telefonnu búdku. Zrejme zameškal svoje combat hodiny ! Ale ako TV movie sa to dalo . ()

predators

Dlouho jsem nevěděl, za co dát alespoň jednu hvězdu. A pak mi to došlo! Jsou totiž ještě horší filmy...to asi jediná záchrana od braku. Někdo se rozhodne bojovat proti farmaceutickému průmyslu...hmm, tak to vážně nee. 10% ()

kolemjdouc

myslím,že by některé příspěvky značně lišily od situace v roce 2020  kdyby zažili očkování proti  koronaviru.Nejdřív subsaharská Afrika, potom někde dálný východ ,tam kde je velké množství chudiny ,kteří nemají prostředky na to,aby se bránili.No a potom se to rozleze po celém světě.Věří někdo že v tom nebyl vinník?Adresný???.Tenhle film je vlastně memento .Kam až jsou schopné zajít lidské hyeny pro zisk.Ty fronty vám fakt nic nepřipoměly?Začíná se to tím ,že se vypustí aktivisté, kteří bojují proti výzkumu na zvířatech  a pak už to jede po lidech.Zoufalí lidé dělají zoufalé činy.Tenhle film mě fakt dostal. ()

dogma97

Jedna hvězdička navíc za téma - taky si myslím, že farmaprůmysl nás nechce léčit, ale jen udržet při životě. Bohužel serióznosti ubližuje akční pojetí. ()

SKreyn

Nebolo to doladené, malo to chybičky krásy, dalo sa to pozerať. Myslím, že je to tak aj v reálnom živote, nie len vo filme. Tie pokusy na ľuďoch, ktorí o tom nemajú ani šajnu a nevedia sa brániť. V takomto svete žijeme, bohužiaľ. Peniaze hýbu svetom. Stačí si len pozrieť reklamy v TV, čím ďalej, tým viac reklamujú rôzne lieky, ktoré už existujú na všetky príznaky a "choroby". Bolí vás hlava? Dajte si toto, cítite sa zle, dajte si hento, atď. ()

Shitonit

Nasranej, neuvěřitleně nepřesvědčivej dřevorubec, a blbá kráva. K tomu nesmyslnej děj, blbá kamera, .... fakt pitomej nápad, toto chtíti viděti... ()

MUNRO

Nepochopitelně podceněný film.Jedná se o sondu do džungle farmaceutických výzkumů,testování léků na lidech a jejich přímých a nepřímých důsledcích.Film má svižné tempo,Clovic Cornillac patří dávno mezi špičku francouzského filmu,takže co vytknout?Nechápu negativní komentáře ve smyslu,že se někdo rozhodne bojovat proti farmaceutickému průmyslu,nebo že se vycvičený zabiják nechá opleskat o telefonní budku,případně stížnosti na akční pojetí filmu...Jedná se o film,tak proč nenatočit třeba akčnější film právě o farmaceutickém testování na lidech a jeho důsledcích?Každý ví,nebo aspoň tuší,že v tomhle byznysu se dějí pořádná svinstva.Navíc je to jen film a tak je třeba to hodnotit,protože pokud není točeno podle skutečné předlohy,pak nevím,proč nenatočit akčňák právě z tohoto neokoukaného prostředí.Co se týče toho zabijáka opleskaného o budku,to je k pousmání.Podle všecho to nebyl žádný zabiják,ale tuctový policista v civilu,kterýmy se to ve filmu jen hemží,takže nevidím žádný důvod,proč by od nasraného otce nemohl dostat po hubě.Málokterý policajt jak u nás,tak ve Francii je skutečně bojově vycvičený.Ty co znám já osobně bych o budku opleskal bez jediného šrámu taky.Takže kvůli takové blbosti kritizovat,no nevím..A nakonec srovnání Cornillaca se Seagalem...Ouu,tak to už je moc... ()

moorks

Hlavně druhá polovina filmu nabral tempo a spád. A závěr byl překvapující. Výborný herecký výkon Clovise Cornillaca, ztvárnil svou postavu výtečně! ()