Černá duha

• Veľká Británia Black Rainbow (viac)

Dívka - médium (Rosanna Arquette) má nadpřirozenou schopnost předvídat smrt ostatních lidí a sama se kvůli tomu dostane do nebezpečí smrti. (Hans.)

brasek

Nevýrazne vyrozprávaný príbeh má za následok nezáujem diváka. Postavy sú skôr nesympatické ako príťažlivé. Podpriemerný thriller s duchárskym podtónom, chýba akákoľvek atmosféra. ()

corpsy

Priemer vo svojom žánri, s pár vydarenými napínavými scénami. Rosanna Arquette je tu však talentovanejšia v sexuálnom harašení, ako v polohe média. ()

slunicko2

Je to takové nijaké... Chtěl jsem se podívat na Toma Hulce v jiném snímku, než v Amadeovi. Docela mu to sluší, ale je nevýrazný jako i celý film. ()

Pohrobek

Člověk, konsternován Hulcovým výkonem v Amadeovi, se po jeho filmech shání, jak může, a ono tohle! No, abych byl trochu objektivní - z kategorie filmů pojednávajících o dívce, která je schopna předpovídat vraždy, to není úplně nejhorší. Ale stejně! ()

Zemřel režisér Mike Hodges

Zemřel režisér Mike Hodges

21.12.2022

V požehnaném věku devadesáti let odešel britský režisér a scenárista Mike Hodges, znám především díky filmům jako Flash Gordon a Pomsta bratra. Informaci médiím předal filmařův kolega a dlouholetý… (viac)