Šprťouchlata

• Austrália Just Kidding!

Už vás někdo zastavil na ulici, že potřebuje něco podržet či pohlídat? Pokud ano, stali jste se možná obětí skryté kamery, která je v tomto pořadu hlavním aktérem. Dávejte tedy pozor na to, co děláte, skrytá kamera může být všude... (Jigsaw88)

MM_Ramone

"Just Kidding!" bolo asi moje prvé stretnuie so skrytou kamerou. Krátke, vtipné nachytávky bežných ľudí nastrečnými amatérskymi hercami s vykonštruovanými komickými situáciami zachytené na video. Niečo bolo skutočne podarené, že som sa dusil smiechom, ale niektoré shoty za moc nestáli. Každopádne to bolo vtedy pre mňa niečo nové. ** ()

duklak2

Jako malý svišť jsem se celkem bavil, ale dnes si nedokážu představit se na to dívat. Některých lidí, kteří se stali obětí skryté kamery mě bylo líto. Doufám, že se nikdy do takové situace nedostanu. Celkově tedy za dvě. ()

Kosmik 1

Někdy docela dobrá sranda, ale bohužel ve většině případů spíše trapné. Těžko říct, jestli byly lepší v odmlkách mezi filmy reklamy a nebo tohle. Někdy i vtipná reklama předčila Šprťouchlata. ()

Ceberus

Co si pamatuju, šlo z větší části o nevhodně vymyšlené vtípky na účet nic netušících lidí, ze kterých se buď dělali blbci, nebo přicházeli k emoční či rovnou fyzické újmě. Takové fóry z duše nesnáším. Jak se to dá dělat bez obtěžování cizích lidí, názorně ukazuje třeba spolek Improv Everywhere. ()

Judy24

Zajímalo by mě, kdo tomu vymyslel ten český název. Jednodušší škodolibá zábava, která ale jednou za čas rozhodně neuškodí a pobaví. ()

Paja.93

Sice jsem se nikdy za břich smíchy nepopadala, ale ach zase ta nostalgie. A samozřejmě, určitě lepší výplň mezi pořady než reklamy. ()

ronaldmekdon

Krátké skeče, které jednou za čas vyplňovaly díry mezi jednotlivými pořady. Prostě si tak sledujete reklamy a najednou bum, přicházejí Šprťouchlata. (Metál tomu, kdo vymyslel český název!) Nikdy jsem tuto skrytou kameru neměla ráda, protože to vždycky znamenalo, že v pauze mezi svými oblíbenými seriály vytrpím víc, než účastník kteréhokoliv dílu Saw.. Just Kidding! ()