Žádný dezert tati, než posekáš trávu

• Česko Umyj taky jednou nádobí, tati (viac)

L3G1ON4R

Ani dobrý ani špatný, hodně nevkusný a slušná podpultovka. Rodiče, kteří se snaží pomocí sugestivních audiokazet přestat kouřit a jejich děti, kteří jsou odlišný jeden od druhého natolik, že po chvilce si člověk položí otázku: Proč se sakra radši nekoukám na Adamsovu rodinu ?! ()

ještěžiju

Sranda je, že nejeden český TV kanál film vysílal v nějaké "zvláštně" ořezané verzi. Takže když si to člověk později doplní chybějícími pasážemi, tak by tomu "střihači" idiotovi nejraději rozbil hubu. :-( Střihy byly typu rozehraje se scéna a její rozuzlení se ustřihne ... či naopak ... dohrává se nějaké rozuzlení scény, ale důvod, proč k němu došlo, tedy rozehrání té scény bylo ustřiženo ... jak já bych chtěl toho střihače potkat a seřvat ho, až by byl malej. :-) Snad až o šest minut to bylo zkráceno ... a to film, co má hodinu a půl ... úplná zhovadilost. Film není kdovíjaká pecka, je to přeci určené pro snad ani ne pubertální publikum, ale proto by se dětem ve vývoji neměl pouštět takový ořezaný paskvil. Byla to teda verze vyrobená pro JETIX DW agenturou v roce 2004. ()