Mutant Blast

Goldbeater

Troma na portugalský způsob. Během probíhající zombie apokalypsy se příslušnice speciálních jednotek Maria a looser s kocovinou Pedro snaží probojovat přes hordy zombíků, cestu jim však komplikuje nejen maskovaný nadčlověk s pověřením je zneškodnit, ale i zástupy rozmanitých mutantů vzniklých následkem shození jaderné bomby. No, co dodat? Je to jízda. Objektivně se to absolutně nedá hodnotit, je to zkrátka nízkorozpočtová komedie od hororových nadšenců, jejíž jednoduchost a lacinost nijak nevadí a plejáda různorodých monster s bizarními schopnostmi vyloženě baví. Francouzsky mluvící zmutovanou langustu nesnášející delfíny budu mít před očima ještě dlouhou dobu. A v jedné z epizodních rolí zombie se objeví i Lloyd Kaufman. Milovníkům přemrštěných levných blbin doporučuji. [Sitges 2019] ()

Shanen29

Co to k sakru mělo znamenat??. Plejáda živých blbostí ,která režisérovi zřejmě dlouho ležela v hlavě,tak si u pár drinků vizoura řekl,že oblbne všechny chytráky a natočí s Tromou ještě větší bizardní kravinu než samotní Japonci. A hele,ono se to celkem podařilo. ()

MightyHal

Já nevím jak někdo může vytýkat filmu od Tromy to že je to bezduchá sranda plná krve a brutalit. Do háje, to se už nikdo neumí normálně bavit ?!?!? Za mě skvělá věc, plná na poměry Tromy docela chytrého humoru, tím myslím že úplně extra fekální vtípky tu nečekejte, ale zase tu je roztomilá krysa která hrdinovi naroste místo ruky. Dále tu máme francouzského humra a Ninja Delfína. Je to prostě super gore sranda na zpříjemnění večera ! ()

Filmmaniak

Portugalský film v produkci studia Troma. Primitivní krvavá kravina, kombinující bez ladu a skladu zombies, supervojáky, radioaktivní mutanty a vzájemnou nevraživost langust a delfínů. Zápletka se záchrannou misí a armádními experimenty slouží jen jako záminka pro sled praktických gore efektů, doplněných o několik absurdních nápadů, z nichž některé jsou tak ujeté a bizarní, že skoro stojí za pozornost (např. dvoumetrová krysa stříkající z bradavek kyselinové mléko). Obecně jde ale o totální filmařskou skládku se sebeparodickými hereckými výkony, rekvizitami dělanými na koleni a stupidními dialogy, skýtajícími více nezáměrného humoru než záměrného. Režisérovi a scenáristovi se nedá upřít určitá míra tvůrčího nadšení a schopnost natočit film s celkem svižným tempem, takže se člověk alespoň nenudí, jedinou další devízou snímku je nicméně to, že se můžete zasmát tomu, jaká je to blbost. ()