Čierne kúdoly dymu vo výške 212 metrov, takmer 3500 ton ocele v plameňoch, ľudia v objatí smrteľného strachu - horí Berlínska televízna veža. Vo vyhliadkovej reštaurácii zostalo uväznených sedemnásť ľudí. Všetky únikové cesty zničil oheň, situácia vyzerá bezvýchodisková. Jedinou nádejou je bývalý hasič, ktorý chce z plameňov zachrániť svoju veľkú lásku. (oficiálny text distribútora)

katasta odpad!

To je vážně komické :oD Bomby s kyslíčníkem se nespustily, jelikož proud selhal dřív než začal požár...nechápu teda, proč o záběr dál elektrika fungovala jako nic....Do nejvyšších pater se nikdo nemůže dostat, protože je tam více než 1000°, což nemůžou táhla vydržet věčně...nj...táhla v tom nevydrží, za to dva hasiči si tam pracujou úplně v pohodě...a timhle se celý film jenom hemží...do toho všeho je to celé dokořeněné opravdu "skvělými" hereckými výkony...a aby toho náhodou nebylo málo, třešničkou na dortu je ten perfektní dabing, který se snad netrefil do ničeho do čeho měl...Prostě trhák, no nekoukněte se na to :oD ()

Colour

Viac než nudný film. Na začiatku ma prekvapilo, ako tam mohol vzniknúť taký megaoheň. Tiež ma prekvapilo, ako to, že oheň nešiel až po dlážku. A keď ľudia videli, že nejde oheň až po dlážku, nehodili sa o zem, ale kukali, čo sa deje. Veľa logických nezmyslov, typickí nemeckí herci, v skratke veľká nuda. ()

Blackberry

Tento katastrofický film z nemeckej produkcie naznačuje, že Nemci stavajú silnú konkurenciu Američanom. Pozor veru na nich. O pár rokov ich možno aj tromfnú - teda hlavne čo sa týka katastrofických scenárov. Zaujímaví herci, neškodný dabing i reálne zábery sú obrovským plusom. Avšak tento žáner už jednoznačne ustupuje z produkcie i želaní divákov. ()

Stanislaus

Věž v plamenech je celkem hodně nepovedený pokus o katastrofický film, který spíš parodizuje než napodobuje americké protějšky. Na film jsem se podíval hlavně kvůli tomu, že jsem kdysi Berlínskou televizní věž navštívil, a zajímalo mě, jak se Němci s tímto námětem poperou. Tuto bitku bohužel prohráli! ()

Rodriguez

V poslední době se něměcká produkce rozmáhá. Vše nejspíš nastartoval známý akční seriál Kobra 11 a tak němci vynakládají daleko větší finanční částky na své filmy. Je radost sledovat, že se daří jinde a né jen američanům. Škoda jen, že je to už několikátý film v podaří, kde se jedná o nějakou katastrofu. ()