Malé kalifornské městečko San Catalano bylo ještě před pár lety rájem na zemi. Teď je z něj však díky projektantovi Maxu Farringtonovi jedno velké staveniště. Právě je v plném proudu druhá etapa výstavby rodinných domků. Ve chvíli, kdy sem přichází nový šéf hasičů Vic Rondelli, zemře na uštknutí neznámým druhem chřestýše mladík Jake. Jak se brzy ukáže, agresivní had není v městečku sám. (oficiálny text distribútora)

MickeyStuma

Ekohorory mají v podstatě společnou slabinu jako katastrofické snímky a to žánrově naprosto stejnou dějovou šablonu. Jenom se změní prostředí, predátor a postavy příběhu. Tento s chřestýšema se veze v dějové lince snímku ´Čelisti´. Do malého městečka se přistěhuje nový hasič, který začne varovat před hady, ale starosta a stavitel nových domků si vedou svou. A útoky hadů a první mrtví přibývají. Jedná se o TV snímek, takže nic extra nelze očekávat. Za scénářem sice stojí věhlasný John Carpenter, ale toto může být zrovna příkladem toho, že to vůbec neznamená, že by to ve výsledku mohl být dobrý film. Na svou dobu se jedná o televizní standart nijak významného formátu svého žánru. A tak je tu ohromná šance, že se na něj po shlédnutí velmi rychle zapomene. ()

kingik

Na staveništi v Jižní Kalifornii se množí případy smrtelného uštknutí hadem. Hrabivý majitel stavební firmy však nebezpečí bagatelizuje, aby nezačaly klesat ceny nemovitostí. Náčelník hasičů se pouští do nebezpečného boje s chřestýši. Na tomhle filmu není moc co chválit, protože čistě televizní zpracování se na něm výrazně podepsalo. Podle toho vypadají triky, herecké obsazení i režie. ()

Master19

Jako komedii bych tomu dal možná i tři *, ale thrilleru?! Megadrsňácký policajt s ošlehanou tváří, rašícím strništěm a věčně ustaraným pohledem ve mě vyvolává pocit - promiňte mi to - na zvracení. :-) A těch nesmyslů... Stádečko zvířat útočící ve skupině na budovu? Možná critters, ale hadi??? Po uštknutí okamžitě modřina velká jako cucflek od Micka Jaggera?? (sorry Micku) Netušil jsem, že mají chřestýši čelisti silné jako žraloci... No, dost legrace, tohle opravdu ne! Ta jedna hvězdička je za toho machra, který to tam chtěl podminovat, ten se mi líbil. :-) ()

Jacccob

Na to, že je to TV film, to není tak strašné, sice béčko jako prase, ale to vám musí být už jasné když se na to chystáte, a k tomu zde nejsou žádné šílené teorie, proč jsou ti hadi tak velcí a jedovatí, ale naprosto normální a když se to tak vezme, tak i logická věc. A scénář je prostě přímý, žádné zbytečné kecy, ale hned na věc. :) ()

Gilmour93

Na svatého Jiří vylézají hadi a štíři aneb zápletka je prostá. Developer novostaveb v malém městečku je slizký had, co by si zasloužil roztrhnout, jeho podřízená má zálusk na hadici nového náčelníka hasičů a pojivem je nepodstatné klubko hadů, co uštknutími hatí investice a co je horší, i vytlačení nahromaděného „hasiva“ Soptíka Hamlina.. Klasické zvířecí TV drámo, které nenadchne (a vyjma herpetologů) ani neurazí. Jen mi u něj trošku neštymoval originální název Silent Predators, poněvadž když na konci přišli do starého dolu, to syčení asi nebyl puštěný plynový sporák.. Ale čert to vem - hlavně že požárník Perseus konečně mohl natáhnout hadici.. ()

• V mnoha scénách se objevují krajty, nikoliv chřestýši. (Castrator)