Kancl

• USA The Office (viac)
Ukážka z filmu 2
USA, (2005–2013), 75 h 18 min (Minutáž: 21–51 min)

Réžia:

Ken Whittingham, Tucker Gates, Jason Reitman, Joss Whedon (viac)

Steve Carell, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, Leslie David Baker, Brian Baumgartner, Angela Kinsey, Phyllis Smith, Kate Flannery, Creed Bratton (viac)

Famózní komediální seriál o každodenním soužití nespokojených zaměstnanců v kanceláři společnosti Dunder Mifflin, které šéfuje zmatený Michael Scott. (Netflix)

Recenzie používateľa HellFire k tomuto seriálu (28)

Kancl (2005)

Michael a Dwight. Na tyhle postavy nikdy nezapomenu. Seriál měl hodně skvělých epizod, ale stejně jako mnoho dalších trpí přetahováním. Tvůrci měli raději celou sérii ukončit s odchodem Michaela, protože cokoliv bez jeho nepřítomnosti je zbytečné. Nedávno jsem začal seriál sledovat znovu od začátku a mohu s klidem konstatovat, že funguje nejlépe na Youtube, kde je možné zhlédnout spoustu krátkých scének, tedy vždy to nejlepší z každého dílu. Osmou a devátou sérii bych zahodil. Zbytečné postavy: Kelly (jejíž charakteristika je, že pořád o něčem kecá) a Andy (který prozměnu pořád zpívá). ()

Série 1 (2005) (S01)

První série The Office je spíše experimentální. Michael působí spíše jako idiot a vztahy mezi jednotlivými zaměstnanci se teprve formují. Můj nejoblíbenější Dwight je dokonalý od prvních momentů :). ()

Kancl (2005) (S01E01)

První díl (nepočítaje pilot) je v podstatě představením všech postav. Prakticky žádné vtipy se nekonají. ()

Série 2 (2005) (S02)

Druhá série Office se v porovnání s tou první rozjela na plné pecky a obsahuje asi největší počet památných scének. Nikdy jsem neměl pocit, že by byla některá z epizod dlouhá. Seriál se sleduje jedna radost. Hodně pomáhá krátká stopáž. ()

Série 3 (2006) (S03)

Je až s podivem, jak rychle začala klesat kvalita Office po skvělé druhé sérii. První mínus celé série: postava Andyho, která je mi krajně nesympatická. Obzvláště jeho potřeba neustále zpívat. Pak je tady ta věc se spojením dvou poboček do jedné a nástup nových postav na scénu. Z nichž některé nevydržely moc dlouho, zatímco jiné až příliš dlouho. Jednotlivé díly se svou kvalitou velmi liší. ()

Cesťák (2007) (S03E12)

Andy je tak neskutečně otravný, zasloužil by si pěstí. ()

Plážové hry (2007) (S03E22)

Za upřímnou Pam a Wilmaaaa! ()

Série 4 (2007) (S04)

Jsem na vážkách. Polovina dílů byla přinejlepším průměrných, ale konec se naopak vydařil na plné pecky. ()

Oslava nového začátku (2007) (S04E03)

Andy je podstatně méně otravný, ale jeho postava je mi stále krajně nesympatická. ()

Divoký večírek (2008) (S04E09)

Nechápu, jak se jim vůbec podařilo tuhle epizodu natočit. Všichni se museli jistojistě smát jako pominutí. ()

Sbohem, Toby (2008) (S04E14)

Na tenhle díl jsem nezapomněl od té doby, co sem ho viděl poprvé. Michael v Molly našel svou druhou polovinu a dokonce si odpustil „That's what she said“! „Don't move a muscle“ :D :D. Škoda, že to celé pokazil Andy se svou žádostí o ruku Angely. ()

Série 5 (2008) (S05)

Ve srovnání s předchozí sérií, která začala velmi průměrně, byla pátá série velmi povedená. Pořád bych ale nemusel vidět nic, co dělá Andy. Jeho postava mi nepřijde ani trochu vtipná a v páté řadě je z něj pouze paroháč. ()

Hubnutí (2008) (S05E01)

Skvělý díl, ale benzinka jako místo pro požádání o ruku bylo příšerné. ()

Série 6 (2009) (S06)

Šestá série je stále nadprůměrná, i když těch horších dílů tady bylo několik. Celkově však kvalita oproti takové druhé sérii hodně poklesla. ()

Firma Sabre (2010) (S06E15)

Na scénu nastupuje další nesypmatická postava, Gabe. ()

Ředitel a prodejce (2010) (S06E16)

Andy a jeho snaha dohodnout si rande s Erin je naprosto směšná. Lépe by to zvládlo i pětileté dítě. Bohužel co se těchto nových postav týče, tak scénáristé naprosto zaspali a nepropůjčili jim žádné charakteristiky. Andy pořád zpívá a Erin zase tančí a nechápe normální věci. Její hloupost je často donebevolající. Tak hloupý člověk snad ani neexistuje. ()

Michaelovi poslední Oskaři (2011) (S07E20)

Epizoda ne moc povedená, ale už jen pro tu písničku stojí za to se podívat. ()

Sbohem, Michaele (2011) (S07E21)

Skvělý, ale zároveň nepovedený díl. Michael se mohl rozhodně s některými postavami rozloučit lépe. Třeba s Dwightem. ()

Netflix přichází o předplatitele

Netflix přichází o předplatitele

20.04.2022

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

Nový film Johna Krasinskiho nabírá obsazení

26.01.2022

Tak to vypadá, se si hvězdy seriálu Kancl dají menší reunion. Režisér a herec John Krasinski (Tiché místo, Tiché místo: Část II) totiž do své novinky IF čerstvě obsadil Stevea Carella (Sázka na… (viac)

Battlestar Galactica dostane pokračování

Battlestar Galactica dostane pokračování

18.09.2019

Kultovní sci-fi seriál Battlestar Galactica se dočká pokračování. Oznámili to zástupci stanice NBC, kteří zároveň veřejnosti odhalili svoji novou chystanou streamovací službu nazvanou Peacock. Jak… (viac)