Kancl - Série 6

(séria)
USA, (2009–2010), 9 h 33 min (Minutáž: 22–23 min)

Steve Carell, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, B. J. Novak, Ed Helms, Leslie David Baker, Brian Baumgartner, Creed Bratton, Kate Flannery (viac)

Parta z firmy Dunder Mifflin prožije pod pochybným vedením pomýleného šéfa Michaela Scotta další rok v červených číslech. (Netflix)

Spiker01

Trošku vzestupná tendence, víc jsem se u této řady zasmál. Už teď vím, že to pro mě nebude natolik kultovní seriál jako jiné sitcomy, ale je fajn si to pouštět v podobném korporátním prostředí. ()

Nin

Jim se stane šéfem a moc to nefunguje. Ukazuje se, že je sice sympaťák a divácky vděčná postava, ale to z něho automaticky nedělá schopného manažéra. Obzvlášť když osazenstvo kanclu se postupně proměnilo v dosti svébytnou skupinku lidí. Andy je nyní takovým novým Dwightem - stává se z něho podržtaška a věrný posluhovač šéfa Michaela. Office je stále výborným seriálem, ale je tu jen několik dílů, které jsou opravdu špičkové kvality. Zde je nejpovedenější svatební díl. (8/10) ()

Streeper

Už to není tak dobré, jako předchozí série. Líbilo se mi, jak Jim a Michael spolu manažerovali, hezky jim to fungovalo. Pak se Jim vrací na prodej a seriál se snaží vrátit do svých začátků. Navíc tu vidíme podobnou romanci, co jsme viděli u Jima a Pam. Nic nového. Dílů, které jsou nudnější a horší je tu daleko více než v přechozí sérii. Už mi to nepřipadá tak vtipné. Uvidíme, co další série. ()

MontyBrogan

Objavia sa tu dve dvojité časti. Pôrodná sa mi páčila o dosť viac než svadobná. Ale Pam následne ostane na materskej dokopy asi jeden a pol epizódy. Na môj vkus až príliš veľa nových postáv, včítane Kathy Bates, ktorá je, ako bol už Idris Elba predtým, ďalší evil upliner. Tentokrát však nemá vzhľad DCI Johna Luthera, pripomína skôr záporáčku od Disneyho. "Zúfalec" Michael zbalí ďalšiu babu. Máme dočinenia aj s retrospektívnym dielom, ktorý je právom v modrých číslach. ()