Kancl - Série 4

(séria)
USA, (2007–2008), 6 h 48 min (Minutáž: 22–42 min)

Steve Carell, Rainn Wilson, John Krasinski, Jenna Fischer, B. J. Novak, Melora Hardin, Ed Helms, Leslie David Baker, Brian Baumgartner, Creed Bratton (viac)

Jim a Pam jsou konečně spolu, ale snaží se to utajit. Dwight, Angela a Andy se octnou v milostném trojúhelníku a nemají z toho vůbec žádnou radost. (Netflix)

Nin

Trochu jsem se zalekl, že se seriál vyčerpal, ale ne, jen se holt občas vyskytne nějaký díl, který je spíš obyčejnější, ale převažují skvělé epizody. Je to už těžká "vztahovka", kde je jako v každém typickém sitcomu randění jedno z hlavních témat. Zde je to ale zpracováno moc pěkně. Infantilnímu, ale jinak spíše sympatickému šéfovi Michaelovi se občas stávají dost strašné věci, například má nyní psycho vztah se svou bývalou šéfovou. Díl, ve kterém své přátele pozvou domů na večeři, je neuvěřitelně drsnej a vtipnej. (8/10) ()

dr.horrible

Po niekoľkých tých úvodných dvoj-epizódach som si to proste už musel pridať do topky, to bolo skrátka úplne to, čím by to malo byť (aj keď mojou obľúbenou epizódou naďalej zostáva S02E01). Potom prišlo niekoľko priemernejších častí, ale to asi skôr len z dôvodu, že sa S04 nechystala na žiadne veľké finále, jej záver síce určité veci ohraničuje, ale predovšetkým otvára nové cesty, a je teraz vlastne dosť jasné, ktorým smerom sa chce uberať. Čo považujem za dobrý krok. ()

Streeper

Bylo to tak půl na půl. Půlka dílů byla spíše průměrná, nic moc a víc nudila než bavila a druhá půlka byla lepší, zábavnější. Ale bohužel spíše převažovala ta nudnější část. Nicméně nový postava, která se objeví na konci mi je velmi sympatická a myslím, že bude i hodně zajímá, tak se jsem zvědavá na pátou sérii. ()