Na Phyllis si venku počíhá exhibicionista, a Michael se proto rozhodne zlepšit ženám z kanceláře náladu výletem. Andy s Dwightem chtějí úchyláka vypátrat. (Netflix)

Peky

Michael: What do you think of roleplay? Jan has this schoolgirl fantasy. Karen: It's a pretty common one. Michael: I just... I feel uncomfortable wearing the dress. Skvělá epizoda. :D ()

ForgetMeNot5

"And I know what you're thinking: Won't that just shed more light on the penises? But that is a risk we have to take. " Tato epizoda naprosto vyjadřuje můj smysl pro humor a proto taky hodnotím tuto epizodu jako jednu z nejvtipnějších, které Office může nabídnout. Za mě určitě dokáže konkurovat i Fire drillu. Upřímně nevím, co mi přišlo vtipnější, zda fakt, jak Phyllis popisovala, jak byla flashed (he had it out...on a map), nebo Dwightovy vyšetřovací techniky s návrhem přidání většího osvětlení, což, jak sám duchaplně doplnil, by mohlo vrhat ještě větší světlo na penisy. Well. Tahle epizoda je prostě to, co dělá Office klenotkem, kdy se lidé ještě nebáli humoru a drobet té humorné ofenzívy vůči genderu, orientaci a rase. A taky se nebáli za 20 minutový díl vyslovit 6 krát slovo mužské genitálie. No, něco takového už zkrátka asi jen tak v dnešní době nevznikne. ()