V závěrečném dílu řady se bývalí i současní zaměstnanci firmy Dunder Mifflin sejdou na svatbě, která se koná několik měsíců po odvysílání natočeného dokumentu. (Netflix)

bichalmajus

Jeden z najlepších sitcomov všetkých čias dostal koniec aký si presne zaslúžil a aj my ako fanúšikovia sme dostali azda všetko po čom sme túžili a priali si vo finále vidieť a celkovo je to aj jedno z najlepších seriálových finále. Úžasný koniec, úžasneho seriálu, teším sa na ďalšie opätovné zhliadnutia :) ()

regressiv

Každý seriál by si zaslúzil tak skvelý koniec :) a rozhodne si ho teda zaslúžil Office, lebo ide možno o najlepsí sitcom na svete. Nebýt posledných dvoch sérii, tak o jeho prvenstve vôbec nepochybujem. Rozhodne som však tento masterpiece nevidel naposledy a už sa neviem dočkať, kedy si ho dám znova :) ()

cingi.t

Jeden z najlepších seriálových koncov, aké som kedy videla. Neviem či sa s tým dá niečo porovnať. Výborné ukončenie príbehu, akokeby sa človek vrátil opäť na začiatok. Dojímavé, vtipné, proste skvelé, ako celý seriál. Ukončenie tým najlepším možným spôsobom. Kto neplakal, keď sa na scéne objavil Michael, nemá srdce. "Best prank ever" 5* ()

DaUr

Ačkoliv poslední 2-3 série místy lehce ztrácely dech, finále i napočtvrté (+-) funguje na 100 % a pro mě osobně představuje nejpovedenější seriálové zakončení všech dob. Až teď po letech jsem se mimochodem dozvěděl, že většina extras v epizodě byla členy štábu a že na závěrečné sešlosti se mihne i Greg Daniels. ()

AndrewNewman

Sympatické-nostalgické finále, pri ktorom si určite mnoho divákov poplakalo. Pekne uzavretie všetkých romantických príbehov z Kancelárie, dokonca aj Kelly s Ryanom si prišli na svoje. Jednu hviezdu sťahujem za to, že sa Michael Scott zdržal len na Dwightovej svadbe a že to nedotiahol so svojou bandou až do poslednej minúty. ()

• Většina extras, kteří se v epizodě objeví (tazatelé na závěrečném panelu, účastníci oslavy ve skladu), jsou členové štábu, např. scenáristé, producenti, apod. Muž, kterému Pam během fotografování říká, že fotit se mají jen zaměstnanci „Kanclu“, je showrunner seriálu Greg Daniels. (DaUr)