Oblíbený moderátor zpráv ze San Diega Ron Burgundy zažívá vrchol své kariéry. Je obklopen svými dobrými kamarády, se kterými je radost pracovat. Ovšem co dokáže udělat jedna zkušenější a profesionálnější moderátorka? Naprosto otřese Ronovou pozicí v televizi a Burgundy tak jde rychle ke dnu. Dokáže ho z něj dostat boj proti bláznivým teroristům, říkajícím si Budík? Nejen záchrana města, ale i láska k moderátorce Veronice je v sázce! Ronův moderátorský tým se vydává s ním na cestu za osvobozením Ronovi milé! Tvůrci komedie Zprávař dokázali nemožné a z nepoužitého materiálu právě ke Zprávaři udělali další povedenou komedii! (P1tr)

B!shop

No, nebudem si nic namlouvat, na filmu je poznat, ze to je jen slepenec scenek. Jednak to je v podstate to samy jako "prvni" dil, takze clovek cumi na ty samy sceny, jen drobet pozmeneny, navic kolikrat na sebe sceny moc nenavazujou a i si treba drobet odporujou. Jenze zaverecnejch nakejch 30 minut uz film pusobi jako regulerni film a hodne vylepsi zazitek z nemastny neslany prvni poloviny filmu a je tu par fakt brutalnich scen. Hlavne ten zaver vytah hodnoceni na 4*. ()

Xmilden

Lost Movie nám představuje jakýsi paralelní příběh, který se zpočátku snaží navazovat na film. Nicméně se jedná prakticky o šikovně sestříhanou směsici scének, které v originálním filmu nebyly použity. Ve většině případů se jde o slabší materiál. Příběh se zaměřuje tentokráte na partu kolem terotistů, které náš zpravodajský tým úspěšně vystopuje. Jedinou povedenou scénkou je interview, ve kterém zpovídá šéfa bandy nikdo menší než samotný Ron. Celkový dojem trošku slabota. 50% ()

dr.horrible

Son of a Man Nipple! Haluz, pravdepodobne zostrihaná z nepoužitých materiálov pôvodneho filmu. Niekoľko vtipov geniálnych, na normálny film ale moc odfláknuté. Ako dvd bonus pecka ()

ScarPoul

Na to ako veľmi mám Ferrella a McKaya rád, je toto pre mňa skôr sklamaním. Film zlepený z nepoužitých scén sa síce môže javiť ako dobrý nápad a kupodivu sa im podarilo vytvoriť novú zápletku, ale tá je len variáciou na pôvodný film, ktorý s odstupom času má svoje chyby a celkovo nemá taký drajf ako keď som ho videl po prvýkrát. Staré známe postavičky sa vracajú, pribúdajú nové a aj keď je to celé dementné v takej tej správnej rovine, zasmial som sa asi len dvakrát. Pre mňa sklamanie a niečo k čomu sa rozhodne nebudem vracať a čo budem v najlepšej dôvere, že sa podobný prúser u tohto týmu nezopakuje, ignorovať. ()

ladko

Scéna v aute, keď Champ vyznáva lásku Ronovi, alebo zvažovanie kanibalizmu - pričom pár metrov ďalej je Burger king a mnoho ďalších spôsobili, že som sa výborne bavil po celý čas filmu. Síce menej ako u Anchormana, ale stále excelentne. ()

dr.Orlok

"Minule jsem viděl tu nejzáběvnější věc !!! Byl to míč jen skákal okolo provázku Chtěl jsem ho uhodit rukou a zase prostě skočil nahoru. To byste si zamilovali chlapi." ()

lebowski!

Smekám před panem McKayem, který dokázal slepit obrovské množství nepoužitého materiálu do relativně fungujícího celku. Samozřejmě, že to mnohdy nedává smysl a člověk se orientuje vlastně díky znalosti předlohy a nepostradatelné výplni v podobě vypravěčských vstupů, ale přesto všechno, za podmínek, za jakých vznikl "film" klobouk dolů! Leckterý projekt může tiše závidět... ()

P1tr

O tomto filmu jsem se dověděl čistou náhodou.Jsem tomu ale rád:)Původní Zprávař se mi moc líbil,proto jsem neváhal sehnat si i jeho "pokračování".Děj se odehrává ve stejné době jako původní film,jen přibylo pár postav a příběh je trochu jiný, i když tady najdete několik společných scén s původním filmem,jen jinak zahrané, s jinými postavami atd.Nicméně i přesto se mi Wake Up líbil,obsahuje několik dobrých a nezapomenutelných scén,které jsot tak dobré hlavně díky Willu Ferrelovi a jeho kolegům,kteří se s rolemi sžily a hrají na plné pecky.Dočkáte se tak několika absurdních hlášek,které vás rozesmály už u Zprávaře.Pokud máte možnost a viděli jste Zprávaře,určitě se podívejte i na toto dílo,které vzniklo z nepoužitých záběrů ke zprávařovi.NEWS TEAM,LETS ROCK!:) ()

Firebug

Snímek pouze pro fanoušky původního Anchormana! Je skoro až neskutečné, že se povedlo jen z nepoužitých záběrů sestavit celkem fungující filmek, který opravdu baví. Nicméně relativně často budete chválit prozřetelnost tvůrců, kteří z původního sestřihu vyhodili celou zápletku okolo "anarchistů", protože působí přinejmenším jalově. Když je hlavní zpravodajská čtyřka pospolu, je to ale pořád sranda. 2,7 zaokrouhlených na 3* ()

Jeržik

Jablka, broskve, dýňový koláč... O pokračování příběhu jedné zpravodajské persony nemůže být řeč, jde spíš o takový menší remake za použití nepoužitých záběrů, umných ruček střihačů a podivného vypravěče. Jablka, broskve, dýňový koláč... "Dějová" kostra je totožná a neúspěšně slouží k tomu, aby na sebe skeče alespoň nějak navazovaly(vlastně jako v původním Anchormanovi, akorát ještě o něco víc). Jablka, broskve, dýňový koláč... Takže co vlastně uvidite? Zjistíte jak se chovat, když se ztratíte v divočině. Konečně se dovíte pravdu o menstruaci. A kpt. Brick Tamland vám dá poučnou lekci vojenské taktiky. Jablka, broskve, dýňový koláč... A abych nezapoměl:"Miluju Rona Burgundyho!" P.S. Vzbudil jsem se dnes ráno a vysral jsem veverku. Příšerná věc na tom je, že ta věc ještě žila. A tak mám tu hovnama pokrytou veverku u sebe v kanceláři a nevim jak jí pojmenovat. ()

joudas

Tentokrát jsem tvrdě narazil. Dvěma "plnohodnotným" dílům tento sestřih nesahá ani po kotníky. Vůbec mi nevadí, že to na sebe občas nenavazuje, ale chybí tomu humor (čest výjimkám). Žádný div, že se tyhle scény do finálního sestřihu nedostaly. Překvapilo mě ale, kolik nepoužitého materiálu bylo pro jeden film natočeno. ()

fisus

Jak mě Zprávař bavil,tak tohle bylo divné.Klobouk dolů,že z nepoužitých záběrů lze poskládat další film,ale postrádal jsem větší dávku humoru. ()

rekkky

Strukturované poněkud chaoticky, avšak originalita zachována a bezkonkurenční smysl pro humor válí. Steve Carell je bůh komedie!!! ()

AbelXavier

Zajimave, ze se z nepouziteho materialu dal natocit dalsi film. Kde je Will Ferrel tam je sranda, i kdyz Lost Movie neni lepsi nez prvni dil, i tady se naslo par scen ku zasmani, treba jizda autem kde se David Koechner vyznava k lasce k Ferrelovi, aniz by byly jeho city opetovany, nebo kdyz se zpravari ztrati v horach a dojde na myslenky zabit a snist jednoho clena ansamblu, pritom celou dobu za zady Ferrela jakoby nic vykukuji reklamni sloupy Burger Kinga. cekal jsem, ze se opet objevi konkurencni skupiny a dojde ke gladiatorskemu boji, bohuzel Ben Stiller musi stacit. ()

Maximilianus

Podľa mňa tento film funguje skôr ako doplnok k tomu pôvodnému než ako samostatný film. Hlavný príbeh je síce relatívne odlišný, ale mnohé scény, najmä v prvej polovici, sú vystrihnuté scény z originálu. Navyše sú neprirodzene postrihané a niekedy navyše ani nedávajú zmysel. A taktiež sa stratil celkom humor. 6/10. ()

Boo

Je neuvěřitelné, jak dokázali z vystřižených scén udělat další film. Ale původní konec je mnohem lepší, i když tam není Amy Poehler a Maya Rudolph ()