Art a Jones jsou nejlepší přátelé a spolubydlící. Art je nezávislý filmař, kterému ale kromě Jonese nikdo jiný nenaslouchá. Beth je Jonesova přítelkyně, která Arta nenávidí stejně jako on ji. Tato šestidílná série sleduje každodenní příběhy těchto tří lidí, které se v Artově mysli přeměňují v kinematografické klasiky jako je Top Gun nebo Osvícení. (IvcaSammet)

Thomick

Ze seznamu parodovaných filmů jsem viděl vlastně jen Shining, a stejně jsem se u všech dílů královsky bavil - to je asi to nejlepší možný vysvědčení, jaký ode mě My Life in Film může dostat. Krom toho bych rád zvlášť vypíchl pátou epizodu a velmi stylovou koncovku. --- Všechny části jsou náležitě rozkouskovány a dány volně k dispozici na YouTube. ()

IvcaSammet

Nebýt Andrewa Scotta, tak se k tomuto úžasnému seriálu nikdy nedostanu ... V prvních minutách jsem sice vůbec nechápala, o co jde, ale když se nakonec příběh rozjel, ležela jsem na zemi mrtvá smíchy. Sice je to pouze parodie na 6 různých filmů, ze kterých jsem viděla jen jeden, ale dokáže pobavit jako skoro žádný jiný komediální seriál. Situace jsou sice naprosto nereálné a stupidní, ale tak vtipné, že jsem někdy opravdu řvala smíchy. A všemu tomu ještě navíc dodává korunu naprosto úžasné výkony jak Krise Marshalla a Alice Lowe, tak Andrewa Scotta, který svýma reakcema a výrazama opravdu zabíjel. Všech šest dílů je pěkně vyrovnaných,takže pokud hledáte skvělou zábavu, My Life in Film vám ji zaručeně poskytne. Protože pro mě osobně je to opravdu nejlepší parodie, kterou jsem kdy viděla! ()