Inženýr Hejský, bohatý a světa znalý člověk, se vracel po sametové revoluci natrvalo do vlasti a na letišti potkal svého spolužáka Samka. Samek měl firmu před krachem - a Hejský mu pomohl. Vytáhl podnik z nesnází a dovedl ho k prosperitě. Ale Samek se místo vzkvétající firmě tajně věnoval pašování drahokamů. Našli ho rozstříleného u silnice a safíry naopak nenašli nikde. Policie Hejského z ničeho nepodezírá, ale podsvětí nedají zmizelé safíry spát. Ve městě, kde Samkova firma sídlila, Hejský občas bývá, protože tu firmu likviduje. Jednou zajde do nočního klubu a vidí tam účinkovat dívku, kterou, zdá se, drží majitelé klubu v místě násilím... a tady začíná příběh filmu. (oficiálny text distribútora)

Tosim

Jako na český film ze součanosti o podsvětí, prostituci a diamantech se na to dívat nedá, trošku vás zaujmou vztahy mezi hlavními představiteli, Jan Novotný to zvládá docela dobře, jen kdyby Ivanna Illyenková nebyla tak toporná. Když se všechno nakonec více rozjede, je konec... ()

Slarque

Stejně jako mě Viktor Polesný nudil v kině Milenci a vrahy, nudil i v TV tímhle filmem (čí je to tedy vlastně vítězství?). Nevím, co zbylo ve scénáři z Josepha Conrada, protože příběh je přenesený do naší současnosti. Žánrově to možná měl být pokus o thriller, ale zajímavých bylo zhruba posledních deset minut. ()

Fifer

Obávám se, že chyba byla už ve scénáři. Námět je to zajímavý, ale ani scénárista, ani režisér nedokáží věrohodně ztvárnit život mafiánů. Na mafiánské filmy tu jsou zkrátka jiní tvůrci a tohle se příliš nepovedlo. Tu a tam se nějaká scéna povede, aby byla v zápěti shozena neprosto nevěrohodnými dialogy či prkenným herectvím. ()

pOne

Pokud Vítězství hodnotím jako televizní film, pak musím říct "nebylo to špatné". Místy laciné, místy trochu díry v ději, ale narozdíl filmu "Milenci a vrazi" má tento snímek alespoň hlavu a patu. ()