Detektiv Max Garret (Stephen Baldwin) byl na šest měsíců suspendován za porušení policejních předpisů. Po návratu do služby má společně s nadporučíkem Eddie Fultonom (Charles Malik Whitfield) vyšetřit zjevnou sebevraždu pouličního tuláka. Brzy vyjde najevo, že tato smrt je součástí řádění sériového vraha a jejich další pátrání je zavede do studia Laury Cross (Kristy Swanson), inteligentní a smyslné fotografky, která si libuje v podivných erotických hrách. Max je Laurou zcela fascinován a nedokáže se ubránit její spalující vášni. Max se zaplétá s Laurou čím dál tím víc a porušuje tak obvyklé pracovní postupy, což by ho ale mohlo zavést do náruče vraha (oficiálny text distribútora)

dopita

Pěknej šunt. Totál o hovně děj a režie doslova strašidelná. Navíc je na filmu velmi bolestně vidět, že stál pár dolarů, možná spíš centů. Co se herců týká tak Stephen Bladwin je hnusnej jak hovno a já bych mu nesvěřil hlavní roli ani v reklamě na vložky, zatímco Kristy Swansonová opět prokázala své kvality (pořád hezká) i nekvality (hrát neumí). ()

Dale

Je zaujímavé sledovať, ako bratia Baldwinovi s pribúdajúcimi rokmi priberajú na váhe, aj keď do tridsiatky to boli také tintítka (až na Daniela, ten bol prasiatko odjakživa). Najskôr sa zaoblil Alec, potom aj Stephen a Williama som pre istotu už dlho v ničom nevidel. Pomaly už mám problém ich rozoznať, až na Aleca, ktorého spoznám podľa toho, že vie hrať, kým zvyšní traja sú ako herci tragickí. Tak som sa tu tešil aspoň na Kristy Swanson, ktorá vždy vedela potešiť aspoň moje oči, no aj ona má po desiatich rokoch už nejaké kilečko navyše, aj keď stále tu ešte vyzerala veľmi dobre. No, čo by som ešte napísal k tomuto filmu... dej - 0 bodov, napätie - 0 bodov, proste videofilm za pár drobných... ()

SeBig

Nekecám, první půlka je fakt dobrá, ale ke konci to začne srát nudou. Asi se vystřídali režiséři, scénaristi, námětáři, produkce, celej štáb a dotočili to nudaři bez vkusu a zájmu. ()

Enšpígl

Instinkt mě říkal, že se nedočkám ničeho extra ani napětí, ani hereckých výkonů a úžasného filmového zážitku a měl pravdu. Fakt originální plakát vymysleli tvůrci, to hodně napovídá . ()