V odlehlé vesmírné observatoři umístěné vysoko v kopcích Sierra Nevady se rozhýbe jehla páskového registračního zařízení a potvrzuje mimozemský signál. Emmett Shaw (Stewart Bick), mocný charismatický milionář a majitel observatoře, pospíchá na stanici, aby odhalil jeden z největších objevů v historii lidstva.Navíc zjišťuje že tyto signály ovlivňují chování lidí. Každý nový příjem signálu ale pouze potvrzuje, že má černý a hrozivý původ a lidech podporuje jenom to zlé. Bude možné bojovat a zničit velkou sílu signálu..? (oficiálny text distribútora)

Jenda odpad!

Jeden z největších blafů kinematografie bez jakékoli hloubky, intelektu nebo čehokoli jiného, z kterého jsem nadmíru deprimován. Jestli to byl cíl ignoratů z řad tvůrců, tak jim gratuluji. Nedovedu si představit, že tento film někdo koupil. Prostě škoda pásky nebo disku ()

TO odpad!

Pět lidí téměř celý film studuje v bunkru záhadný signál. Tenhle film je holt o signálu. Toto slovo v něm zopakují nejmíň stokrát a kromě výše zmíněného slova nemá film prakticky co nabídnout. ()