Aa! Megami-sama!

• USA Oh My Goddess!

Predstavte si, že si chcete normále zatelefonovať no náhodou vytočíte číslo do Božej linky pomoci. Poviete si, že ide o hlúpy omyl. Lenže ako náhle položíte slúchadlo, priamo pred vami sa objaví prekrásna bohyňa Belldandy, ktorá vám chce splniť akékoľvek prianie od nepredstaviteľného bohatstva až po samotné zničenie sveta. Čo by ste si priali? To v tej chvíli nevedel ani večný smoliar Keiichi Morisato. Ale keď sa napokon rozhodol, vyšlo z jeho úst prianie, ktoré by snáď nikoho nenapadlo. „Chcem, aby bohyňa ako si ty, zostala so mnou naveky.“ To však ešte netušil, že tým navždy zmení život nie len sebe, ale aj nádhernej Belldandy, ktorá mu chce jeho prianie splniť za každú cenu. Otázkou však je - robí to len preto, že musí? Alebo je možné, aby sa prekrásna bohyňa zamilovala do tak prostého človeka... (JohnSedrik)

Subjektiv

Romantický seriál o mladém Keiichi Morisatovi, kterému se zjeví nádherná bohyně Belldandy s tím, že mu splní jakékoliv přání. A on si přeje, aby se do něj zamilovala. Což se samozřejmě stane. Tak spolu tak nějak žijí, objeví se tam ještě její mladší sestra Skuld a starší Urd, obě mají totiž strach o Belldandino štěstí. Ač se jedná o legendu žánru, tak pro mě je tento seriál jenom průměr. Navíc mi není moc sympatické to půjčování si propriet a jmen severské mytologie, vše za účelem zahalení banálnosti do třpytivějšího hávu. ()

zelvopyr

Zjeví se vám bohyně, doslova bohyně... A vy, zcela bezelstně a drze, řeknete jí, ať je vaší navždy. A ona proti všem vaším mindrákům a obavám (ze zbytečného podceňování sama sebe), s uzarděním, souhlasí. Pokud se vám to nestalo ještě dostatečně vážně, berte seriál jako přípravku. Pokud ano, může vás tenhle seriál rozněžnit, rvát srdce, uvrhnout do nostalgie, roztáhnout šťastný úsměv, rozplakat, nenechat spát :)... Inu, bohužel je japonsky melodramatický asi tak 4x přesmíru, má také příliš bezradně nafouklou zápletku a nějakou tu postavu navíc. Dalo by se jít úplně jinudy, ale takhle má své mimózní kouzlo z propojování nepropojitelných elementů (např. skoro veškerá školní a mimoškolní aktivita). 記憶を消して! Přes všechna má shazující slova, nemohu za ten krásný motiv ubrat. ()

strougy

Celkem zklamání. Nedokážu přesně vyjádřit proč, ale prostě mě to po slibném začátku a příjemných prvních dvou částech přestalo bavit. Belldandy je sice milá a příjemna a i třeba Skuld je fajn, ale vlastně mi bylo úplně jedno, jak to dopadne a poslední část se mi tak strašně táhla. Slabé 3*. ()

LordSnape

Ano, jedná se o legendu žánru a podle toho to i vypadá! Příjemná romantika s lehkostí fantazy na kterou se výborně dívá. Přesně to je Aa! Megamisama! Rád bych ještě vyzdvihl svébytný a rozmanitý hudební doprovod a délku trvání. Pět půlhodinových dílů je tentokrát velmi k užitku. 9/10 ()

Quendi

Tohle je nádherný seriál. Komický a dojemný, s perfektně zvládnutým finále. Strčíte do přehrávače a zvednete se až to skončí. ()