Když Rachel Wilsonová (Cherish Lee) unikne smrti poté, co ji srazí auto, začnou se kolem ní dít zvláštní věci. Probudí se v dávno uzavřeném nemocničním zařízení a neví jak se tam dostala. Jediné co ví je, že smrt, které nevědomky unikla, když ji zachránili lékaři, si jde pro ni. Musí přijít na to, jak zlomit svůj osud a přelstít tak smrťáka... (Giovanni)

LIVINGDEAD odpad!

Začalo to slibně : NEHODA - NEMOCNICE - BLÁZINEC - SMRT... Pak to ale začlo : PŘEDSTAVA - SEN - REALITA, PŘEDSTAVA - SEN - REALITA..... a hlavně ZMATEK. A o co šlo? Barová tanečnice jde z práce domů, srazí ji taxík, ocitne se v nemocnici, vidí smrťáka, probudí se v blázinci. Nikdo neví jak se tam dostala, proč? V blázinci je asi 6 lidí + ředitel. Všichni vidí smrťáka. Po hodině se dozvíte, že ředitel podepsal pakt se smrťákem, kde mu slibuje, že mu bude dodávat duše. Co dostane za odměnu? Jako silný kuřák, mající rakovinu, bude žít! Kdo je do blázince dodává? Jeho manželka je vrchní sestrou v nemocnici a tak každý, kdo přežije nehodu, je dodán do blázince. A tak začíná bezduchá honička. No spíše chodička. Smrťák se šourá, lidi ječí a postupně se schovávají. Pokud čekáte drastické záběry, nebo stříkance krve, tak jste na omylu. Film je přístupný od 15 let a taky to podle toho vypadá. Když tne kosou, je záběr na stěnu či na jeho stín. A napětí? Napětí není žádné, spíše je to komedie a herecké role jsou opravdu hrozné! Tento film neřadím do kategorie BÉČKO ale ZETKO!!!! Otřesný film!!! Když jsem viděl hodnocení Poláků - 2 body z 10, nevěřil jsem tomu. Přece nemůže být smrťák tak hrozný???? BYL a ještě hroznější, dávám mu 1 bod, za pěkný obal DVD. ()

Tuxedo odpad!

Grim Reaper je varováním, co by se vám mohlo stát, když budete sami v noci chodit po ulicích. Srazí vás (vlastně figurínu, vám vzdáleně podobnou) taxík, poté se dostanete do sanatoria, jenž vede šílený doktor, který bůhvíjak uzavřel pakt se Smrtí (která má děsit tím, že při jejím příchodu hraje "děsivá" hudba) a nakonec vás čekají obrovská muka. Ale ne horší, než když koukáte na tento film. Naprosto amatérské (zmíněná figurína), herci sehnaní z ulice a naprosto šílený scénář, který nemohl dávat smysl ani samotnému autorovi, když ho po těch několika jointech napsal. Neschopnost se promítla i do vyřešení hlavního problému, což znamená zneškodnění Smrti. Nevěřil jsem vlastním očím, když jsem to viděl. A jestli se budete bát? To ano. Budete se bát, že tito looseři ještě někdy něco natočí. ()

Hitman_47 odpad!

Po obvyklém každodenním flákání se Michael Feifer rozhodl, že natočí film..."Ale jaký? No, teď každý dělá horrory, tak udělám horror.....ale o čem? Hmmmm, no bude vraždit smrtka.....teď ale....jaký námět bych vykradl?! A jo, už vím - ředitel sanatoria uzavře smlouvu se smrtí (originální)....ve městě je jedno zavřené sanatorium, takže když se tam proplížím v noci, tak mě to nebude nic stát...posraná povolení, kdo by se s tím dneska zahazoval, navíc ušetřím, že jo. Ale..když vezmu v potaz, že jsem nedochodil ani základku, tak kdo mi napíše scénář? AHA, už to mám, můj mentálně zaostalý kamarád...na zvláštní škole je nejlepší ve třídě, tak ten scénář jistě bude vynikající a bude dávat smysl....teď herci, no asi šáhnu po svých kamarádech, se kterýma jsem byl ve skupině Anonymních feťáků, co na tom, že s hraním nemají žádné zkušenosti, budou hrát za trošku nekvalitního pika. Haha, tak to bychom měli....teď co budu všechno potřebovat? Peněz moc nemám....a jooo, otec dostal k Vánocům od mámy digitální kameru....no a to je tak všechno, víc potřebovat nebudu....na co osvětlení? Je to horror propooh, takže když bude ve většině záběrů tma, tak to bude správně atmosférické, čert vem to, že tam nebude nic vidět....na obhajobu můžu vždycky říct, že to byl umělecký záměr.....a když už jsme u toho, tak hlavní hrdinku třeba nechám stát u okna a čumět na déšť.....sic to nebude dávat žádný smysl, ale bude to umělecké...no, měl bych spěchat za svým již dřívě zmíněmým mentálně zaostalým kamarádem Ellisem Walkerem....už se nemůžu dočkat!!!" Asi takhle nějak to bylo a vznikl, dle očekávání, vynikající horror....ová hloupost, která si na horror jen hraje. Prostě je to hloupost...navíc je tu furt tma....a je to hloupost...postavy jsou hloupé, navíc neustále mění charakter, což je nesmírně hloupé. Je to hloupé a....hloupé. Už se mi na tu hloupost nechce myslet, takže ahoj. ()

IceQueen odpad!

Po prvej polovici vykrikovania "je tam niekto?" a konštatovania, že treba odtiaľ vypadnúť, som zutekala z boja a dostala sa odtiaľ ako prvá. Ako pozerám na ostatné hodnotenia, moje závery neboli predčasné a úspešne som si zachránila nejakú tú minútu života... a samozrejme, že ostávam na svetle, tam smrťák nechodí (aspoň podľa prvej polovice filmu). ()

in4mator odpad!

Špatné ve všech směrech, ale stejně jsem se na to dokázal dívat od začátku do konce. Nejspíš proto, že jsem předem věděl, co od toho čekat. Musím říct, že s "napětím" jsem sledoval, jak se bude děj dál vyvíjet a byl jsem párkrát překvapen, samozřejmě ve špatném slova smyslu. ()

kersten

Nehorázna nelogická zlátanina. Už len zamilovaný párik medik a striptérka hovorí za všetko. Horor to rozhodne nebol. Strata času. ()

LukeSharp odpad!

Opravdu jsem nečekal,že je možné něco tak katastrofálně špatného ještě v dnešní době natočit.Nejděsivější herecké výkony v historii,nejnudnější,nejhorší,nejstupidnější co jsem kdy měl možnost vidět.Náhodná kolekce scén,které hlavně ze začátku vůbec nedávají smysl a ke konci ničím nepřekvapily,protože jenom totální idiot by nevěděl jak to skončí.Navíc je to celé opravdu hodně špatná kopie Nezvratného osudu.Jediné poučení- pokud chcete zvítězit nad smrtí je pouze jediný způsob a to nechat ji přejet taxíkem!!!A chcete-li zkusit přežít vlastní smrt tak se na tuto sračku podívejte,ale opravdu jen na vlastní nebezpečí.Závěrečné hodnocení asi tak něco kolem 1-2% ()

Pitryx odpad!

Skoro celé ve tmě, to mám děsně rád. Sice to pak ten doktor zdůvodnil, proč tam ta tma je, ale mi tím nepomohl. Neměl jsem na to ani nervy ani náladu, luštit který stín je který a která šmouha je kdo. Tak jsem to vzdal a jen četl titulky. Stejně mne to moc nebavilo a těch dvacet, které jsem chtěl dát za tu tmu nedávám. ()