Pokémon 7 - Osud pokémona Deoxise

• Japonsko Gekidžóban Pocket Monsters Advanced Generation: Rekkú no hómonša Deoxys (viac)

Ash a Pikachu jsou s kamarády na návštěvě města, které právě sužuje zvláštní Pokémon z komety, která dopadla nedaleko... (oficiálny text distribútora)

kaylin

Celkem zajímavý prvek sci-fi se dostává do pokémonních příběhů. Není to nic objevného, ale celý vesmír se tím ještě o něco více rozšiřuje, navíc je film místy pojat jako animované kaiju. Pravda, souboje mohly být ještě o něco promakanější, ale tak pořád to má být pro děti a pořád si jsem jistý, že tohle může zafungovat, jak má. Sentimentálně přeslazeně. ()

Fingon

Sedmý pokemoní film těží z překvapivě propracovaného scénáře, i když vizuální stránka trochu pokulhává a jakoby z oka vypadla seriálu. Jsem vděčný za to, že to pro změnu není jen o Ashovi... Výběr pokemonů potěší - kromě souboje titánů (Rayquaza a titulní Deoxys) získali hodně prostoru i plusle a minun spolu s nenazranym munchlaxem (aka baby snorlax), příjemné je taky vidět vedle pokemonů třetí generace i staré známé z regionu Kanto jako Blastoise. No a na závěr zmíním úvod filmu, ve kterém je pokemoní svět představen mimo jiné ukázkami z předchozích pokésnímků. Srdce fanouška plesá, názory nefanoušků nikoho nezajímají. ()