Leobeu seutori in Habeodeu

• Južná Kórea 러브스터리 인 하버드 (viac)

Kim Hyun-Woo je nováčik z Kórey, ktorý študuje právo na Harvarde. Má vyrovnanú a dobrosrdečnú povahu, no peňazí nazvyš nemá. Lee Soo-In je študentka medicíny tiež na Harvarde. Emigrovala spolu s otcom, keď bola ešte malá, a vyrástla z nej múdra a inteligentná mladá žena. Vo svojich pocitoch býva vždy úprimná a je ochotná sa vzdať svojej lásky k Hyun-Woo-ovi. Medzi ďalšie hlavné postavy patria Jung Min Hong, chladný a sebavedomý intelektuál, a Yoo Jina, húževnaté dievča vyrastajúce v Amerike, ktoré vždy dosiahne to, čo chce, bez ohľadu na to, akým spôsobom. Yoo Jina túži po jedinom: získať Jung Mina iba pre seba. (ČSFD)

Pethushka

Slabota, slabota. V první řadě nechápu, jak mohli obsadit do seriálu, kde se z velké části mluví anglicky, herce, jejichž angličtina přímo rve uši. Navíc mi přišlo, že v těch dílech, které se točily v Americe, nebyla většina postav ve své kůži a občas někteří působili až komicky. Jakmile se děj přesunul do Koreje, bylo to o něco lepší a už nebyli tak křečovití, ale ani tam to nebyla žádná sláva. Děj se táhl hrozně pomalu a neustále se opakoval. Natočené to taky není nic moc. Na druhou stranu, objetí, líbání a další milostné scény působily o mnoho přirozeněji než ty, co v Koreji točí v posledních letech. A právě za to je moje první hvězdička. Druhou dávám za Rae Won Kima, ten byl výborný. Oproti němu byla Kim Tae Hee opravdu mizérie. Vždycky se jí zastávám, ale tady mi nesedla. Slabší 2* ()