Heidi Fleissová (Jamie-Lynn Siglerová) bola dospievajúce dievča zo slušne situovanej a váženej rodiny losangeleského lekára Dr. Paula Fleissa (Saul Rubinek). Odjakživa mala záľubu v starších mužoch, a tak ju sexuálny apetít čoskoro doviedol do sveta luxusných call-girls. Cez režiséra Ivana Nagya (Robert Davi) sa zoznámila so slávnou Madame Alex (Brenda Frickerová), od ktorej sa rýchlo naučila všetkým trikom remesla a napokon jej lukratívny a úspešne rozvíjajúci sa obchod prebrala do svojich rúk. Všetci zákazníci ju poznali ako Madame Hollywood a nikdy nepredpokladala, že za prostitúciu a kupliarstvo skončí za mrežami. A v tom okamihu ju nikto z jej slávnych a zazobaných zákazníkov zrazu nepoznal, dokonca sa od nej odvrátila aj rodina... (TV JOJ)

claudel

Věrohodně a vkusně natočený televizní film, který opět ukazuje, jak pokrytecká je americká společnost. Když byla Heidi Fleiss Madame, tak všichni využívali jejich služeb. Jakmile se s ní však začala loď potápět, nikdo jí nepomohl a dokonce vlastní otec se od ní odvrátil. Rozhodně stojí za shlédnutí ()

Boogeyman

Zajímavý životopisný příběh z originálního prostředí organizované prostituce. Prostředí plné peněz, sexu a krásných dívek je skutečně lákavé místo, ale jak už to bývá, není to procházka růžovou zahradou! Za peníze se platí a jejich hodnota je veliká, prosadit se může jen ten, kdo má ostré lokty. Mladá kráska Heidy začne jako luxusní prostitutka pod ochrannými křídly slizké bordelmamá Alex. Ta je vzápětí zatčena a Heidy přebírá její podnik…..film je příjemně obhroublý a suverénní! Největší jeho klad je, že to co popisuje nemoralizuje! Dívky vesele ošoustávají staré odporné pracháče, ale rády, mají za to balík, je to jejich práce, jsou to profesionálky, snad si to i užívají, víc by nikde neměly, žijí luxusním životem po celém světe! Jenže samozřejmě, nic netrvá věčně, stačí pár zapomenutých úplatků a zamlčení informací a je hotovo!...Skvělé herecké výkony, role jsou opravdu velmi dobře obsazeny! Hlavní hrdinka je krásná dívka, která umí být nevinná, sexy, dokáže si zahrávat s mužskými, umí být i pěkná svině! A to všechno velmi přesvědčivě! Ještě lepší je ale Alex, která dostala skutečně děsivou podobu starší tlusté ženy, která řídí svůj podnik z postele plné vajglů a zbytků jídla. Pro mě neznámá herečka jí dala výraz plný zloby a zášti, ale zároveň strachu a slabosti!......... Velmi milé překvapení a pokud někdo hledá námět na pornofilm, aby byl příběh skutečně zajímavý a přitom poskytoval příležitosti k množství erotických scén, je to námět ideální! ()

Autogram

Film plynie celkom rýchlo, ale jednoducho a očakávane, ako je to hneď na začiatku predstavené. Tento príbeh je Pretty Woman naopak, takže z romantickej lásky k luxusnej šľapke a ešte ďalej. Pekné ženy nechýbajú, len mi nejako nesedí to prezentovanie hollywoodskeho sveta, v ktorom musí byť každá pekná žena šľapka a ešte byť na to hrdá. Skladba Relax od Frankie Goes to Hollywood priťahuje režisérov ako podmaz k nekalým činnostiam. –––– Ja už nešľapem, teraz to riadim. ()