Najlepší dar pod stromček

(TV film)
  • USA 12 Gifts of Christmas

Anna Parisiová (Katrina Lawová) je maliarka, ktorá si už dlhodobo nevie nájsť poriadnu prácu. Nájom sa však nezaplatí sám, a tak sa dočasne zamestná ako osobný vianočný nákupca pre Marca Rehnquista (Aaron O’Connell), namysleného konateľa úspešnej firmy. Ich spoločne strávený čas má však na však Marca prekvapujúco dobré účinky. Začne si uvedomovať, že celková suma minutá na vianočné darčeky sa nikdy nevyrovná ich skutočnej hodnote – radosti, ktorú obdarovanému prinesú. Anna zistí, že byť úspešnou umelkyňou sa dá dosiahnuť aj inými cestami ako predpokladala. (TV JOJ)

Zíza

Co byste byli raději? Nákupční dárků nebo malíř(ka)? To je jasný, že byste raději malovali, ale víte co... když nikdo nemá zájem o vaše obrazy, tak jste prostě utřeli a musíte se nějak živit... a čirou náhodou vám asi tedy jde dobře vybírat dárky, tak to zkusíte touhle cestou... no pak v kavárně vedle galerky potkáte náhodou zazobaného týpka, co jakože nemá čas, furt pracuje, ale vy ho samozřejmě za pár dní změníte, protože skvěle vybíráte dárky a ještě navrch skvěle malujete a to je přesně to, co on potřebuje. Kravina bez vánoční atmosféry. Slaboučké 2*. ()

Monisek

Jako napad dobry, ale provedeni uz horsi... hlavni hrdinka sympatanda a jeji protejsek fesak, ale byl mi nehak protivnej.. kdyby se dali dohromay hned v te pekarne, urcite bych tomu verila vic :-) ()

Felisr

A je to tady zase: další vánoční rádoby romantika pro ne příliš soudné obecenstvo. Nenechte se zmýlit, více než vánoční atmosféru umí tenhle film vykouzlit oči v sloup a kyselé ksichty diváků. Všechno americky vyumělkované, přezdobené a kýčovité. Vedlejší postavy jak ze Stepfordu a na těch hlavních si casting taky nedal moc záležet - on, nudný byznysmen bez mimiky i charismatu, ona, občasně činorodá pipka, na kterou se ale aspoň hezky kouká. Chemie mezi hlavním párem nikoliv na nule, nýbrž dokonce v záporných číslech. Z filmu se dozvíme i několik zajímavých věcí, například to, že velkoformátová olejomalba se dá zvládnout namalovat bez předlohy za den, včetně vyschnutí :o) ()

nash.

To lepší ze standardních vánočních televizních romancí. Samozřejmě ničím příliš nepřekvapí, všechno je vypulírované dočista do čista, nikde na obzoru žádné drama, konflikt ani padouch coby nekalé pikle kul. K tomu sympatická hlavní hrdinka, ucházející kancelářský princ a všude vůkol vánoční žůžo, kde všichni včetně komparsistů blýskají laskavostí a úsměvy na všechny strany. Jako doplněk k naservírovanému cukroví a šálku horkého čaje funguje skvěle. Zkrátka pohoda, klídek, Vánoce. ()

chrispe

První půlka se mi zdála nadějná. Sympatická hlavní hrdinka, chlap s hezkým úsměvem. Vypadalo to, že to bude mít hezkou myšlenku a že to bude hlavně o vymýšlení hezkých vánočních dárků namísto prvoplánových předražených kravin. Ale pak se moje představa nějak přestala naplňovat a já se přistihla, že se nudím. Konec mi nesedl vůbec, měla jsem pocit, že z hlavní hrdinky nakonec udělali spíš blbku (a ten Santa s notebookem? Wtf?!). Nicméně je to další průměr, neurazí, nenadchne. Btw: Chtělo by to míň "dokonalých" lidí, tady mě ta vyumělkovanost nějak byla do očí a zvláště maminka trochu znervózňovala. 2,5* ()