Na palubě výletní lodi propukla nebezpečná nákaza. Pokud se šíření smrtícího viru nepodaří včas zastavit, plavidlo bude muset být potopeno i se všemi lidmi na palubě. (oficiálny text distribútora)

Wacoslav1 odpad!

Silenost co dela Trenchard smith ve filmu na kterym se podilej nemci a co tam proboha pohledavaj herci jako Ironside Buchholz nebo Sheen to je opravdu k nepochopeni jo a pozor i kdyz to tak vypada ja nejsem zaujatej proti soucasnym nemeckym filmum ale oni sou fakt hrozny co naplat ()

Petike odpad!

Náhodou som to raz zazrel, pri prepínaní medzi nemeckými kanálmi na káblovke. Veľmi debilná kanadsko-nemecká koprodukcia, biedna snaha napodobniť iné epidemické katastrofáky populárne v 90. rokoch. Absolútne najzúfalejšie sú tu efekty, kde všetky CGI scény (a je ich tu plno, prakticky všetky veľké exteriérovky iba počítačová animácia) vyzerajú akoby vznikli o desať rokov skôr, ak nie dvadsať. Vyzerajú absolútne neprirodzene a sú jedinou vecou, čo ma na filme trošku pobavila a rozosmiala, aspoň na tých pár minút, čo som ho zniesol pozerať. Inak, pobavilo ma, že v nemeckom dabingu tohto filmu (jediný, ktorý som videl) je o hlavnej postave naznačené, že je nemeckého pôvodu (aspoň sa tak nazdávam podľa toho, ako vyslovovali jej priezvisko). Michaela Ironsida je mi v tomto filme ľúto. Je to síce známy béčkar, ale s takýmito ochotníčinami by sa nemal zahadzovať ani on... ()

choze odpad!

Jméno královny úděsných televizních slátanin Lindsay Wagner na obalu videokazety je spolehlivým indikátorem shitovosti a jak jsem se nedávno přesvědčil v televizi, nezklamala ani tentokrát. Obklopena vyšeptalými veterány Martinem Sheenem, Brianem Dennehy, Michaelem Ironsidem a Horstem Buchholzem už postoprvní hraje stejnou sofistikovanou ale křehkou ženu, tentokrát doktorku bojující s nebezpečným virem. Scénář dementní, veškeré akční scény a trikové záběry absolutně ubohé, prostě hrůza. Aby člověk natočil takovou sračku musí mít dar od boha nebo vůbec žádné peníze. ()

Anthony odpad!

Neuvěřitelně špatný film. Vyrobila si ho televize ARD a je to o lodi, kde vypukne virová epidemie (jakási hrozná BL4). Tak především je příšerný scénář. Jednotlivé dialogy jsou daleko za hranicí nechtěné parodie. Jistěže diváci Kassandry a podobných zvrhlostí si budou libovat, ostatní se můžou buďto smát anebo trpět. Promluva hlavní hrdinky k prezidentovi je hrozná a vůbec skoro vše, co scénárista sesmolil, je neposlouchatelné. „Proč se dáváš k dobrovolníkům, když máme líbánky,“ vyčítá jakási prostoduchá osůbka klukovi, který chce pomoct hrdince doktorce. Příšerní jsou ovšem i herci. Michael Ironside – proboha proč ten člověk nemůže někdy hrát kladnou roli (to je jediným odvážlivcem Verhoeven?). Martin Sheen – to samé co Ironside, zase záporák a zase už (jako většinou) zcela tragický. Vůbec celé ty machinace v Bílém domě jsou nadbytečné. O virech natočil Wolfgang Petersen mistrovskou Smrtící epidemii. Jenže Hoffman, Russo, Freeman, Spacey a Sutherland jsou rozhodně jiná třída nežli Sheen, Ironside, Dennehy a stárnoucí Buchholz. A hlavně: Smrtící epidemie prostě šla odněkud někam, její děj byl zajímavý, protože se prostě vyvíjel. Tady vám ovšem jen titulky prozrazují kolikátý den již tragédie trvá, ale jinak je vše neustále stejné. Žádný vývoj tu není. Jeden pacient za druhým umírá. Choroba prostě zmizí, když se „objeví“ protilék a to tak, že jeden pacient se prostě uzdraví, takže má protilátku v sobě. Žádné sledování stop přenašeče – ve Smrtící epidemie jsem celkem chápal proč zrovna ona opička může všem zachránit život. Proč se ale zrovna tento pacient uzdravil, to nepochopím. Protože by si film takto nevystačil ani na hodinu a půl, přidali tvůrci epizodu o vzpouře, kterou vede Ironside. Ne, ne, ne už nikdy více! A hned si jdu pustit Smrtící epidemii, abych si spravil chuť. ()

Rajo odpad!

Strasna blbost, nevhodne komentare a absolutne nevhodne smimanie kamerou. O vizalnom spracovani sa radsej ani nevyjadrujem. Takisto treba pripomenut stupindny scenara to, ze sa jeden uplne sam vylieci a ma v sebe akoze protilatku tak to je uz privela. Ozaj, preco to nie je oznacene ako sci-fi? Mozno by som to zobral s nadhladom ale takto to nema vobec zmysel. Otras ()