Brandy a pan Whiskers se seznamují ve vskutku netradičním prostředí -amazonském deštném pralese, kam se dostali, když vypadli z nákladového prostoru letadla. Zatímco se Brandy snaží usilovně dostat domů do Palm Beach na Floridě, Whiskers se v džungli snaží zavést civilizační prvky jako je móda, hygiena či společenské chování. (oficiálny text distribútora)

Koda

Doslova střelený seriál plný fórů a obrázků z reálného života nám přináší další seriál zvaný Brandy a ten pan Fiškus. Sobecká Brandy a pošahaný králík Fiškus vypadli z letadla na Amazonku, kde se seznamují s domácími zvířaty a zažívají s nimi plná praštěných dobrodružství. Ale aby to nebyla taková nuda, tak krapet okořeníme naše hlavní postavy tím, že proti sobě budou soupeřit, než si pomáhat. Lenoch Fiškus, kterému smrdí hnáty se snaží vyjít vstříc s Brandy, ale když se jí začne něco nelíbit, Fiškus kvůli ní chce udělat v pralese pořádek a místo toho ještě víc všechno zvrtne a rozzlobí víc zvířata. Takže nakonec bude stejně na něm, jak se s tím vším popere. O to větší problém je ten, že i zvířata nemají moc ráda Brandy kvůli tomu, že je sobecká, paličatá, namyšlená. Ale, i když Fiškus není sice k ničemu, v jednom díle zjistíme, že i s tím se dá něco dělat. Pro pobavení určitě doporučuji tento seriál. ()