Panna Aquamarine

• Česko Mořská panna, Aquamarine (viac)

Dve nerozlučné priateľky Claire (Emma Robertsová) a Hailey (Joanna 'JoJo' Levesque) jedného dňa po silnej búrke objavia z mora vyplavenú morskú pannu Aquamarine (Sara Paxtonová), ktorá ušla pred svojím otcom, lebo ju chcel vydať za niekoho, koho nemiluje. Teraz mu chce dokázať, že láska existuje a na súši sa určite nájde niekto, kto ju bude milovať. A zdá sa, že sa tak stane, keď sa zoznámi s plavčíkom Raymondom (Jake McDorman). Nič však nejde tak, ako by si želala, hoci jej nové kamarátky jej nezištne pomáhajú... (TV JOJ)

jondoe

Miestami vtipna, miestami trapna a v niektorych momentoch trosku aj originalna letna oddychovka pri ktorej sa par krat zasmejete. Na viac pozreti to urcite nie je ale jedno pozretie urcite neuskodi a ak budete na tento film dobre naladeny mozno si ho aj uzijete. Morske Panny predsa maju svoje caro:-))) ()

Krissty

Mám ráda mořské panny a doufám, že z toho nevyrostu. Bohužel jsem ale asi moc přerostla, abych dokázala ocenit tento film. Nemělo to pro mě žádnou hodnotu, ale věřím, že kdyby mi bylo dvanáct, tak mě to baví. Taky jsem četla ty dívčí časáky a byla úplně hotová ze starších kluků, takže oceňuju, že v tomhle byl film celkem autentický, i když mě takové holky štvou. Ale co, každá byla někdy v pubertě. A každá si prošla horší nebo mírnější formou něčeho podobného. Ani nevím, takový námět by asi ani nešel natočit bez klišé... ()

Vasyl

Alkohol je sviňa. Zezačátku je to sice sranda a tak, ale pak se člověk druhej den probudí, zapne televizu a ze 70 programů nenajde jeho opičí mozek nic lepšího než tohle. Film o patnáctkách pro dvanáctky. A já jsem ho dal. Celej! Hvězda navíc za to, že to holkám fakt slušelo. Ještě mohla blondýna u toho máchání ocasem kozy ukázat, hned by se mi udělalo líp. ()

len.tilka

Sara Paxton, o kterou tam celou dobu jde, hraje sice tu Aquapipinu s měnícíma se nehtama fajn, ale ta postava je tak neuvěřitelně, NEUVĚŘITELNĚ prudivá, že se nakonec stává snad ještě větším problémem, než nejspíš scénáristy zamýšlená hlavní záporačka, blonďatá dcera místního zprávaře. Děj alá potřebujukluka - vyhlídnusikluka (nejlepé naprosto nedosažitelného) - chcikluka - musimmíttohokluka... Jako...CO? Chápu, že podle pohádky je to jakási mořská frajerka, co nezná lidi a neví, jak to tu chodí, ale BOŽE...chtít lásku za 3 dny??? Tohle je MOC. Ještě, že tam sou Roberts a Levesque, jinak bych začla ječet úplně stejně, jako když Paxtonka slyšela v telefonu hlas svého Raymondíka. ()

Bozvav

Docela milý filmík, který jednoznačně cílý na dívky 8-13 let. Není to žádné intelktuálno, ale spíše taková průměrná moderní pohádka. V záplavě sraček, které se točí pro náctileté docela osvěžující. Já bych to sama narovinu určitě nedokoukala, ale holce to celkem líbilo, ne extra, ale líbilo. Klišé zápletka, předvídatelný závěr, ale milé dívenky, krásná mořská panna a jeden sexy plavčík. Hodnoceno očima dcery 50%. ()

• Film sa odohráva na Floride, no v skutočnosti sa natáčal v Austrálii od februára do apríla 2005. Dokazuje to aj scéna, kde dievčatá čítajú noviny. Jedným z nich sú TotalGirl, ktoré sa predávajú iba v Austrálii a okolí. (Arsenal83)
  • Během celého natáčení musel Sara Paxton vstávat ve čtyři hodiny ráno. Nanesení make-upu trvalo 2,5 hodiny a připevnění ploutve zabralo vždy dalších 2,5 hodiny. (Dlee)
  • Keď Cecilia s kamarátkami prenasledujú v aute Hailey, Claire a Aquamarine, nie sú za nimi v závese ani len 30 metrov. Takže je nemožné, aby ich dievčatá nepočuli. (martin1m2)