Prachy na dobierku

• Česko Honeymooners (viac)

Newyorský řidič autobusu Ralf Kramden (Cedric) a čistič kanalizací Ed Norton (Epps) jsou nejlepší přátelé, kteří sní o velkém společném podnikání. Jejich posledním zaručeným plánem, jak rychle zbohatnout, je vyhrát se svým chrtem psí závody. Za tento potrhlý nápad utratí poslední úspory. A tak musí jejich trpělivé manželky Alice (Union) a Trixie (Hall) podobným výmyslům zatnout tipec... (oficiálny text distribútora)

otík

Chvílemi naprosto geniální a chvílemi nudná komedie stojí a padá s tím, zda máte rádi Cedrica the Entertainera. Pokud ano, budete se chvílemi opravdu skutečně bavit, pokud ne, zapomeňte na tento film. Cedric vytvořil s Mikem Eppsem (zajímavé role v Resident Evil 2 a 3) sourodou dvojici, které se smůla lepí na paty při shánění 20 000 dolarů na koupi vysněného domu pro své manželky. Zkusí všechno možné, až jim jako jediná možnost zbude závod chrtů, do kterého nasadí nalezence Iggyho (pes, kterého našli v popelnici). Já osobně se při některých scénách skutečně pořádně smál a těm, kterým nevadí černí herci, vřele doporučuji. ()

A.Beech

A na csfd zase tak neobľúbený Cedric the Entertainer :D Je to nenáročná pohoodvka, k tomu nemám čo dodať. Váľať smiechom sa nebudete, ale to som ani neočakával. Taká typická príjemná oddychovka keď nemáte čo robiť. Komédia neznamená len to, že sa musíte dusiť smiechom...(a takých ,pravda, zase ani veľa nie je). ()

• V jedné scéně řekne Alice Ralphovi: "Copak jsi Fred Flintstone?" Seriál Flintstoneovi (1960) byl založel na původním seriálu The Honeymooners (1955), podle něhož vznikl tento film. (HappySmile)
  • Vdova Arta Carneyho, který hrál v původním seriálu Eda Nortona, navštívila natáčení a darovala Mikeovi Epsovi (Ed Norton) podepsanou fotografii Arta. Epps byl tímto dárkem velmi polichocen. (HappySmile)
  • Pes, který vyhrál závod, se jmenuje "Bahama Mamma". (HappySmile)