Rebecca je krásná a přitažlivá dívka, kreré zdánlivě nic neschází. Jenže ona právě přistihla svého přítele Richarda s jinou, a tak je rozhodnuta pomstít se mu! Rychle schání kluka na "jednu noc" , aby v Richardovi vzbudila žárlivost... Její hledání se promění v bláznivou cestu, na které rozhodně nebude nouze o vtipné situace, a během níž objeví i opravdovou lásku! (oficiálny text distribútora)

randolph odpad!

Horší film jsem snad ještě neviděl. Myslím, že se "autorka" těžce ustřelila a "ušila si roli přímo na tělo" . Scény které mají být humorné vyznívají spíš jako nechutné a mezi tím je to přehlídka nejhorších hereckých výkonů všech dob! Snad jen abych nekřivdil všem, tak z této hrůzy vyčnívá snad jen Eddie Kaye Thomas, který od dob Prciček nevyšel ze svého standardu coby Finch. Za tento film by vám měli zaplatit, pokud se na něj budete muset koukat.... ()

Elleannie

No.. některé scény byly opravdu trapné.. Jiné byly zase tak trapné, až úplně praštěné, že jsem se prostě musela smát. Přiznávám, že předlouhá scéna s vložkami byla opravdu nechutná, ale na druhou stranu párkrát jsem se docela zasmála a navíc tenhle film si budu pamatovat snad navždy, a proto jej nemůžu ohodnotit úplně nejhůře.. ()

ivishka odpad!

Nejhorší film co jsem kdy viděla. Zobrazuje všechno co nejvíc nenávidím - de*ilní nány, hloupé dialogy, příšerné dabéry, nejhorší herce na planetě(ještě mi tam chybí madam Michelle Williams, Keira Knightley a Halle Berry-a většina české herecké scény), nejtrapnější scénář, rádoby "vtipný" humor, snaha o spontánní situace, které jsou očividně nepovedené...Z nepochopitelných důvodů siliconová Jenny McCarthy, která je doslova určena do filmů kategorie Zet neustále piští a mluví se zrcadlem. Oblíbené klišé kdy nejlepší kamarád Finčom*d miluje tajně svou kámošku a neumí jí to říct, protože jí pořád kouká na ty hnusné silicony. "Kouzelník", kterému z p**ele vytahuje policistka při tělesné kontrole kilometr jakési šály..Neznám větší ponížení než se dívat na tohle a co mě velmi zaráží je, že někdo tomuto dá 2* ale je to asi věc vkusu a názoru... ()

Asia_Power odpad!

Někdy Vás Budha osvítí. Ke mně nakráčel, když jsem se válela ve spokojené THC realitě a bodře mi pravil - ,,Linh, tenhle film bude neskutečná píčovina, vyser se na to a jen dej ODPAD. Ušetříš si 90 minut života v bolestech." Budha měl pravdu !! Jenže já kráva chytila záchvat debility od hlavní hrdinky filmu a tak jsem si romantickou komedii, (čti naprostou sračku) 100% blond, pustila. Rebecca je možná krásná a přitažlivá dívka, jak tvrdí ofiko text distributora, ale jedna věc jí shází zcela určitě. MOZEK. Mít každé lidské stvoření v hlavě takhle dokonale nasráno, tak zombíci pochcípaj hlady. Že nemá mozek bych jí ještě odpustila, jelikož vypadá šukézně, ale bohužel má pusu a umí mluvit. A to už odpustit nejde. Byla jsem tak nucena poslouchat kýbl hoven, co chrlila během filmu a když k tomu připočtu její gesta a chování, tak jsem dostala nutkavou touhu umlátit jí lopatou, narvat meloun do prdele nebo jí prostě chytnout za stydké pysky a tu píču jí přetáhnout přes hlavu. Naprosto jsem nechápala jejího kámoše, který po ní toužil, protože milovat bytost s Kví Kvé zdrclého tvarohu nejde ani, když ona bytost má krásný trojky a mrdózní tělo. Radši bych celej večer sahala na okouna nebo se bavila s retardovaným kouzelníkem, než s touhle krávou trávila pět minut v jedné místnosti. Jenže jsem pitcha, takže jsem si jí nakvartýrovala na hodinu a půl do ložnice, než naskočily titulky a konečně Rebeccu poslaly do prdele. Pak jsem konečně osaměla, schoulila se do klubíčka a, cucajíc si palec, začala hystericky brečet. Modelky na zabití mají v 300 nejhorších těžkou konkurenci. ()

Marrianna odpad!

No to byla ale shitovina. To snad ani nemůže být pravda. Carmen Electra mi zde byla docela sympatická, ale ani ona tuhle ohavnost nemůže zachránit. Soubor odporností, s naprostou tupostí prostě nemůže být ani brán za film. Je to spíše důkaz toho, že určití lidé by se zásadně měli vyhýbat jakémukoliv nápadu zpracovávat cokoli a ještě to pouštět do éteru. ()

• Jenny McCarthy (Rebecca), Kam Heskin (Carrie), Victor Webster (Richard) a Lochlyn Munro (Kevin) si zahrali aj v seriáli Čarodejnice (1998), nie však v rovnakých epizódach. (Raccoon.city)
  • Ve filmu se objevila slavná kanadská punková skupina Sum 41. (Stanley619)
  • Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)