Cestou za spolupracovníkem dr. Halliganem se Maureen Kickasolová, zvaná Kick, dostane na místo, kde právě došlo k bestiální vraždě ženy. Kick se jde podívat do domu a tam zjistí, že žena byla matkou tří dětí _ dvě z nich tu jsou, ale třetí chybí, čehož si policie nevšimla. Kick se rozhodne po zmizelém chlapci pátrat sama. Pitva prokáže, že žena, Eileen, zemřela na následky nožem zasazených ran a do těla jí byla vražena i elektrická pojistka. V domě ale žádná nechybí. Hlavním podezřelým se stává Eileenin manžel, tím spíš, že byli právě v rozvodovém řízení. Ten je ale nalezen v bezvědomí také se spoustou bodných ran. Tvrdí, že byl také napaden. Kick se znovu vydá pátrat do domu. Ve sklepě objeví utajenou místnost, ve které chybí pojistka _ a navíc je tu i kotel se zbytky lidských kostí.... (oficiálny text distribútora)

tron

Začína to zaujímavo, hrdinke sekunduje pôsobivý afroamerický dredáč Gary Dourdan z VOTRELCA: VZKRIESENIA, ale každou chvíľou sa viac a viac kamsi (neviem kam) vytráca atmosféra a rozumný scenár. Koniec už len pretrpíte. Škoda. ()

Martin741 odpad!

Vsetci ti, ktori krochkaju od blazenosti pri vsetkych tych SI ES AJ, si prijdu na svoje. Mne ako narocnemu divakovi film dal velke hovno. 0 % ()

klima777

Tento film se v době svého vzniku tak strašně snažil být "in", až to bylo směšné. Docela dobrý námět, leč zpracování nevydařené. Pro ctitele CSI Las Vegas možná (ale opravdu jen možná) zajímavé společným "výskytem" Marg Helgenberger a Garyho Dourdana. ()