Sexy komedie ve stylu Prci, prci, prcičky.
Reno má špatný den – ukradli mu auto, dostal výpověď z práce a doma najde spolubydlícího v posteli se svou dívkou. Rozhodne se, že již nikdy nechce mít žádné spolubydlící. Po roce si Reno najde novou přítelkyni Holly, ale s ní také přichází nové problémy. Zdědil krásný dům v Holywoodu, ale náklady na jeho provoz jsou velmi vysoké. Reno a Holly tak musejí hledat spolubydlící. Po neuvěřitelných pohovorech, začínaje se schizofrenní dívkou a konče uprchlým vězněm, najdou konečně ty pravé. Charismatického lamače dívčích srdcí Chada a blonďatou sexbombu Nicole, která s Renem neustále flirtuje. Reno se ale obou nových spolubydlících bojí. Nicole i Chad by se chtěli s Holly vyspat, a Reno také musí držet na uzdě svou touhu po Nicole. (oficiálny text distribútora)

castor

Reno má špatný den – a má ho kvůli němu i divák, který čekal alespoň něco. Jenže tohle je výsměch žánru teenagerovské komedie, protože tady není ani záblesk vtipu, uvolněnosti, ztřeštěnosti nebo romance. Kdyby tihle amatéři alespoň rýsovali podle svých předobrazů. Holt po American Pie přišla jedna velká díra a nejedna laciná křeč – korunovaná tím, že i u nás v Česku si kdejaký amatér usmyslel, že teenagerovská komedie je slušný business. Brrr.. ()

Bobik9

Komedie ve stylu Prciček? Ani náznakem! Prcičky byly vtipné, měli sympatické hezké herce a výbornou muziku. Tady nebyl jediný vtip, strašní herci, nebyli hezcí, sexy neuměli hrát, prostě se mi ani nějakou drobností nelíbili. Příběh byl naprosto o ničem a konec stál také za velké h*vno. Nevím proč dávám tu jednu hvězdu, snad jen za to, že ten film neměl ani hodinu a půl a dokoukal sem ho. ()

Grimaldon odpad!

Naprostý odpad, co o komedii ani z dálky nezavadil. A ještě má distributor tu drzost, že to propaguje jako dílo ve stylu Prciček! Hlavní postava Reno je fakt špatně napsaný charakter, který vás bude jen svou přítomností vytáčet. Ale to není nic oproti jeho přítelkyni. Vypadá jako děvka, chová se tak, ale tvrdí že není a neustále bulí že jí taková nařčení uráží… aby se nakonec skutečně projevila jako děvka. Scénář filmu vážně nemá chybu! Je navíc korunován naprosto hnusným rádoby happyendem. Filmový děs a hrůza, kde se ani nahota, ani dívka na obalu dvd nenachází. Stejně jako William Zabka který je jen ve vystřižených scénách. Nikdy, nikdy už to nechci vidět. Jedna z nejvíc promrhaných hodin a půl mého života. ()

TheTrox odpad!

Když jsem četl: "Sexy komedie ve stylu Prci, prci, prcičky" tak jsem se i přes nízké hodnocení těšil, to co jsem ale viděl, má do prciček opravdu moc daleko, celou dobu jsem u týhle kraviny podřimoval, ani jeden vtip za celou dobu ve filmu nepadnul, a prakticky celý snímek je jenom o tom jak na sebe žárlí jeden pár, a to se táhne až do úplnýho konce, kde se nakonec rozejdou, radši bych těch 88 minut koukal do zdi než abych se na tohle podíval znova ...Celkové hodnocení: 0% ()

maverick10

Jsou dva on a ona. Nic se nedeje pak nekam odjednou a tam se zase nic nedeje, pak nekoho potkaji a ja doufam ze se neco zacne dit a ono se nic nedeje. Pak se chvili nic nedeje a teprve potom to prijde - nic se nedeje. Navic stupidni scenar nuti delat ze vsech postav naprosty dementy a tak se vsichni chovaji jako uplny retardovani bezmozci! Vetsi film o lejne jsem jeste nevidel! ()