Doug

• USA Doug
Animovaný / Komédia / Rodinný / Fantasy
USA, (1991–1994), 20 h 47 min (Minutáž: 23–24 min)

Tvorcovia:

Jim Jinkins

Predloha:

Will McRobb (poviedka)

Doug je jednáctiletý chlapec, který prožívá vše, co je s tímto věkem spojeno. Vztahy, školu, kamarády. Nechybí mu nadhled se kterým vše okole sebe komentuje. Zažívá mnoho veselých i smutných příhod, ať už se svým nejlepším přítelem, svojí tajnou láskou Patty nebo se svým věrným psem. Každý svůj den si pečlivě zapisuje do deníku. Nikdo však neví, že tajně tvoří komiks, ve kterém je hrdinou jeho alterego "SuperDoug", který se svým Superpsem podniká ta nejúžasnější dobrodružství, která si Doug dokáže vymyslet. (Šimpy)

Viktooorka

Zbožňovala jsem (a líbí se mi do teď) Dougovo intro ( http: //vids. myspace. com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=661865 ) Kde jsou ty časy SuperMaxu?? :o( ()

maoc

Tříletého syna to celkem baví, ale na mne je to až nepříjemně školometské, "hodné" a příliš americké. Navíc jsem nepobral ty různé barvy pleti. To nestačí ta duha, co v US reálně mají? Nebo je to výsměch politické korektnosti? S obsahem to ale moc nekoresponduje, takže je to spíš jen druh fantasie, který mi nesedí. Nej postava: učitelka Křišťálová. ()

SeBig

Viděl jsem teda jen pár dílu, ale to jak kreslil ty komiksy to se mi hodně libilo. Další pohádka se zajímavým námětem. ()