Tom a Jerry: Odlet na Mars

• Česko Tom a Jerry letí na Mars (viac)

Na Zemi vládne slávnostná atmosféra a výprava na Mars je pripravená na odlet. Večne rozhádaná dvojica Tom a Jerry vstupuje odvážne na miesto, kam ešte žiadna mačka ani myš nevkročila! Keď spolu uviaznu v kozmickej lodi, ktorá mieri na Mars, zmení sa vážna misia na grotesku! Nechápavý údiv vyvoláva zámena Toma za obrie vesmírne monštrum, ktoré napadlo Marťanov. Z Jerryho sa zase na Marse stane oslavovaný a dlho očakávaný vodca všetkých Marťanov - a kocúrovi sa z toho zistenia zježia všetky chlpy na tele! Zabudnú ti dvaja na nekonečné šarvátky aspoň na tak dlho, aby zachránili Zem pred inváziou z vesmíru? Ťažko povedať, isté je len jedno – v tomto úžasnom vesmírnom dobrodružstve budú potrebovať všetkých deväť Tomových mačacích životov! (TV Markíza)

Axident

Tom a Jerry je klasika, ale jak se tvůrci snaží "posunout" klasický děj jinam, do jiného prostředí a "opepřit" ho, většinou to dopadá špatně (viz jinak skvělý animák Scooby-doo, v podivném kuse S-D jde do Hollywoodu). Já mám rád klasické atributy těhle skečovitých animáků a jak se tam cpou marsoidní nástavby, nechutná mi to, ale dětem se to líbilo, ač místy mi to přišlo brutální jak Itchy a Scretchy... ()

OG_Swifty

Úplně průměrnej (nebo možná lehce pod) film s Tomem a Jerrym na pomezí transformace ze starý pěkný malovaný grafiky na elektronickou mutaci, kterou nám prezentují dnes. Chapadla na hlavě ufonky pak nebezpečně připomínají hentai-ending, kterého se již zaplať pánbůh dětskému divákovi nedostane. Ale jestli někdy budu mít děti a dvdčko, tak mi určitě nebude vadit domácí projekce filmů tohohle ražení. ()

ilemas

Dlouho jsem neviděl nějakou pořádnou sci-fi, tak jsem sáhl po tomhle.No musím přiznat, že Avatar se mi líbil o trošku víc. Vždy jsem měl rád Toma a Jerryho, ale tenhle mě nějak nesedl. Starší grotesky byli mnohem lepší než tyhle celovečeráky. Ikdyž je to určené pro nejmenší diváky, tak tenhle díl mi připadal dost hloupý.Nic nového, stále stejné gegy, už to nudí. Kosmonauti mají skafandry s kraťasami a Tom a Jerry mít skafandry nemusí. I z malých dětí už se dělají blbci.Některé děti i přemýšlí. Ale ten nápad s vysavačem na konci byl dost dobrý. ()

Marasuchus17 odpad!

Upřímně se přiznávám, že když jsem byl malý, tak jsem tenhle film docela dost hltal, ale po jeho opětovném zhlédnutí po asi 10 letech jsem na něj úplně změnil svůj názor a stále nedokáži pochopit, jak je vůbec možné, že se mi mohla tato ,,šeredná zrůdnost'' líbit a hlavně jakou oblibu má v zahraničí. Rozhodně by si zasloužil na ČSFD mnohem horší hodnocení než jaké má ted', protože ty animace v něm obsažené vypadají (nebo působí) velmi dost slabým a odfláknutým dojmem, objevují se tam i naprosto nesmyslné chybné scény(a že jsem našel opravdu velké množství chyb), děj mi přijde hrozně moc rychlý a hloupý a úplně nejhorší věcí na celém tomto filmu je hlavně ta ,,hudba'' v pozadí, která mi opravdu ani v nejmenším nepřipomíná hudbu a pokud přeci jenom ano, tak maximálně hodně nemelodickou, ne že bych byl nějaký hudebník nebo jakkoliv hudebně nadaný, ale Steven a Julie Bernsteinovi jsou pro mě po poslechu téhle hrůzy nejhoršími hudebními skladateli, jejichž hudbu jsem kdy mohl slyšet. Za mě mizerně slabých 5 %. ()

ostravak30

Pár filmů s Tomem a Jerrym jsem už viděl. Krátké epizodní příběhy ještě mají své kouzlo neboť se většinou vše odehrává v rychlém sledu a příběhy mají stručnou svižnost. Tom a Jerry letí na Mars je vtipný film jen do té doby než se ti dva na Mars skutečně dostanou. Pak už to trochu ztrácí na tempu a humoru. Slavný kocour a myš spolupracují a pak i s Peep, ale ve skutečnosti již děj tak vtipný není, neboť zde právě chybí jejich honičky a nakonec se do vlastní záchrany světa ani nezapojí. ()