Bostonští policisté Duggan a Mooney projíždějí v noci 29. února 1975 s dvěma novináři v hlídkovém voze město, když jsou náhle povoláni k loupežnému přepadení a při zásahu zastřelí černocha Jamese Bowdena, ošetřovatele jedné z bostonských nemocnic. Vdova po zabitém ale nevěří, že by její muž byl něčeho takového schopen a požádá o pomoc uznávaného bostonského právníka Lawrence O'Donnella. I když policie stále tvrdí, že se Bowden dopustil loupežného přepadení a byl usmrcen, když se pokoušel z místa činu uprchnout, O'Donnell je přesvědčen, že se policie pokouší zakrýt vlastní chybu.

Napínavé televizní soudní drama bylo inspirováno skutečným případem, který ve své knize zachytil právníkův syn Lawrence O'Donnell mladší. (oficiálny text distribútora)

LiVentura

Takový i trochu zajímavý soudní případ.. jsou policisté, někteří, opravdu zločinci bez slitování? Musí dokázat právník O´Donnell se svými syny. ()

nervoznideda

vidím ho po 2hé a zdá se docela slušný. Mám k filmu připomínku: 29 únor je chyba ve filmu je to 29.leden chyba distributora deda:-) ps Crennu mám rád :-) ()