Revolutions Recalibrated

• USA Matrix Recalibrated, The
všetky plagáty

O natáčení Matrix Revolutions je v tomto dokumentu zmíněno vše důležité, obsahuje rozhovory s různými herci a členy štábu, kteří nás informují o tom, jak je ovlivnila smrt Glorie Foster a Aaliyah, a také se ponoříme do procesu vytváření vizuálních efektů, které zabírají hodně času na obrazovce. (sator)

H34D

Wachowští jsou vizionáři, jakým se může rovnat jen málokdo, pokud vůbec někdo... Je neuvěřitelné, že i po nevídaných technikách natáčení v Reloaded dokázali přijít opět s něčím novým - s něčím tak složitým a přesto dokonale promyšleným. Revolutions Recalibrated sice nezasvěcuje do technických detailů tolik jako Crash Course, ani tak silně nevyvolává atmosféru Matrixu jako Making The Matrix, ovšem stále je fascinující a z filmařského hlediska opojné sledovat, jakým způsobem se natáčí ty nejšílenější a vizuálně nejatraktivnější kousky. 7/10 ()

sator

O Natáčení Matrix Revolutions je v tomto dokumentu zmíněno vše důležité, obsahuje rozhovory s různými herci a členy štábu kteří nás informují o tom, jak je ovlivnila smrt Glorie Foster a Aaliyah, a také se ponoříme do procesu vytváření vizuálních efektů, které zabírají hodně času na obrazovce. ()