Konec Sheily

• USA The Last of Sheila

Filmový producent a milionář přichází tragicky o svou ženu, kterou přejede auto. Náhle ovdovělý muž si pozve na svou jachtu přátele, které přinutí k jakési psychologické hře, jež má objasnit smrt jeho manželky a zároveň odhalit viníka. (MVanis)

franzkfk

Úžasný "whodunit", který je kvalitativně - formálně, nikoliv narativně - na stejné úrovni jako první série Columba. Jeden z těch excelentních filmů, který je nepochopitelně přehlížen dějinami kinematografie. ()

Martin741

Posobiva psychologicka detektivka od Normana Batesa, pardon Anthony perkinsa. K spokojnosti staci jedna lod, vysetrovanie vrazdy a par znamych hercov. 83 % ()

Javert

Velká škoda je, že po zhruba hodině film poněkud ztrácí na šťávě první poloviny. Z thrilleru alá Slídil tu máme lusknutím prstů krimi konverzačku s několika výraznějšími momenty, čímž nechci říct, že by byl rozdíl kvalit tak zásadní, ale poznat to je. Do poslední chvíle jsem váhal, i díky fantastickému Coburnovi, nad plným počtem, ale nakonec se držím na čtyřech zasloužených hvězdách. ()

choze

Solidně postavená i natočená detektivka, která u mě sbírá body zasazením na loď, tím, že postavy jsou filmaři, dobrým hereckým obsazením (bylo zajímavý vidět McShanea zamlada a Welch vždy potěší) i výkony a správně zašmodrchaným dějem. Bohužel v průběhu dost kolísá napětí. ()

Zemřela herečka Raquel Welch

Zemřela herečka Raquel Welch

15.02.2023

Ve věku dvaaosmdesáti let zemřela v kalifornském Los Angeles po krátké nemoci americká herečka, modelka a sexsymbol přelomu šedesátých a sedmdesátých let minulého století, Raquel Welch. Smutnou… (viac)