Parta čtyř kamarádů dojde k závěru, že způsob jejich života je jen takové přežívání, a proto přijme nabídku vykrást sejf kokainového krále Serrana doufají jen, že nebudou muset nikoho zastřelit. Ke trezoru, který je ukryt v haciendě uprostřed amazonských pralesů, je dopraví letadlo, z něho však musí seskočit s padákem. Pak už se poměrně snadno dostanou až k trezoru, vezmou pět milionů dolarů, ale na zpáteční cestě je zahlédnou stráže a začne střílení a honičky. Kamarádům se podaří uniknout, pak ale dva z nich chytí vojáci na koních. Zbylá dvojice John a Dan unikají riskantním skokem do řeky, vojákům uniknou, dostihnou je však bandité, kteří neusilují o jejich život, radují se z nabytých peněz. Podaří se čtyřem přátelům uniknout a dostat se ať už s penězi, nebo bez nich do bezpečí? (oficiálny text distribútora)

LiVentura

Čtveřice riskujících zlodějíčků-amatérů, kteří se džunglí probojují až k vysněné sumě 4 mil.dolarů skrze sympatického šéfa banditů Quinna, podplacenou kolumbijskou policii a drogového krále Coburna. Všichni sympatičtí a dobře hrající podávají odvážné akční výkony.. ()

Wacoslav1

Celkem zábavnej a aspoň teda pro mě poměrně neznámej osmdesátkovej film ze starou hereckou školou. A pravda, že těch nejrůznějších béčkových a některých skoro ačkových hvězdiček je tu docela dost. Pravda není to nic převratnýho nebo výjimečnýho, ale potěší, že se to nebere příliš vážně a mix humoru a akce v pozadí té dobrodružné a exotické zápletky je docela dobře vyváženej. Za mě pohodových 60% ()

vegetol.mp

- Jste ze CIA? - Ne, jsme na podpoře. Čtveřice nezaměstnanejch lůzrů se vydává do amazonskejch pralesů okrást drogovýho bosse. Solidní dobrodružná jízda, která si diváka získá svižným tempem, humorným nadhledem a sympatickou sestavou herců. Není to žádný umění, ale solidně odvedenej žánrovej kousek, kterej si užijou spíš starší ročníky. 70% ()