Paris Hiltonová ako krásna a bohatá Victoria je hlavou dievčenského spolku Gamma Gamma, najelitnejšieho klubu študentiek v Miami. Členkami spolku sa môžu stať len adeptky, ktoré schváli Victoria. Keď časopis FHM zvolí dievčatá z Gamma Gamma za najkrajšie ženy krajiny, Victoria chce publicitu využiť a dohodne fotenie pre jeden z najpopulárnejších pánskych časopisov. Fotenie sa blíži a vyjde najavo, že namiesto získania slávy pre spolok chce Victoria zhrabnúť popularitu len pre seba. A čo sa stane, keď sa členstvo v klube pokúsi získať skupina dievčat, ktoré podľa Victorie vôbec nie sú vhodné? (TV JOJ)

topi80

Vskutku podivuhodné dílo, ve kterém si dávají dostaveníčko parodie na teenagerovské komedie o dívčích spolcích, fekální komedie, dadaismus a absurdní drama. Chvílemi to nemá ani hlavu ani patu, obsazení role nadpozemsky obdivované princezny děvčetem, které je sice pohledné, ale ve srovnání s komparsem okolo přecejenom pokulhává, je rovněž kousek dokonale zapadající do mozaiky této absurdní hovadiny. Na druhou stranu, celkem jsem se bavil. 30 % bych při zachování klidného svědomí dal. ()

Roper odpad!

videl som asi 5 minut, ale staci mi to plnohodnotne na ohodnotenie... Hilton je obycajna zumpa, cudujem sa, ze nejaky distributor vobec povoli odvisielat taketo sracky... :-( tentokrtat Paríž stavila na krásky, ako Electra, ci Valance, co vlastne podnietilo aj moj 5 minutovy zazitok, ale ten clovek je uz totalne v riti, takze jej nepomoze ani Tom Hanks, ci Clark Gable ;-) ()

Carol Pifková odpad!

Odpad! Tak ale čo sa dalo čakať keď v hlavnej úlohe bola profesionálna herečka Paris Hilton, ktorá má nesmierne veľa skúseností s herectvom.. a teraz ju všade pchajme lebo je slávna juuu tešíme sa.. A tí režiséri si mysleli, že toto bude vtipné a zaujme to široké spektrum mladých divákov lebo sa tam preberal sex?! ()

Slasher

To je fakt těžký hodnotit. Paris si úplně v klidu paroduje sama sebe, nebo alespoň svoji image na veřejnosti, dělá ze sebe snad ještě větší krávu než je. A je jí to úplně u prdele. Prostě vrchol. PLEDGE THIS je celkem nevídaná krávovina, opravdu špatný, špatný film, totálně splácaný dohromady že se člověk ani nestačí divit. Ale bavil jsem se. Ať žije platapussy a fuj s holčičíma hovnama. ()

Zl0

Zdá sa mi že to tu prebieha podľa scenára: " aha Paris Hilton ...jééj dám Odpad, to bude cool" ..keď to porovnám s inými brakovými teenagerskými komédiami, je to slabšie, Paris = tá jej postava je nesympatická aj mne. Je to plytká, afektovaná a miestami trápna blbosť, ale to som čakal aj pred tým ako som to videl. Žiadna sláva, ale pozerať sa to dalo. ()

• Film se natáčel v Miami na Floridě. (rafix)
  • Nahé scény s Paris Hilton (Victoria) byly do filmu přidány bez jejího vědomí a povolení. Když se o nich dozvěděla, byla tak rozzlobená, že se neúčastnila premiéry filmu. V roce 2008 za to byla Hilton u soudu, neboť nedodržela smluvní dohodu o přiměřené propagaci a publicity filmu. Ve finále nemusela platit žádné odškodné, ale musela vrátit celý svůj honorář za film. (Petr.Penicka)