Tri krásne ženy (Fox, Electra, Dash), ktoré nemajú problém ukoristiť žiadneho chlapa behom pár chvíľ, sa rozhodnú uzavrieť stávku. Tá spočíva v tom, že ako korisť si vyberú náhodného chlapa, ktorého žiadna z nich nepozná a budú mať jednu noc na to aby ho zviedli a ako dôkaz má poslúžiť videonahrávka. Náhle sa však korisťou stáva niekto iný. (genetique)

cyright

Viz komentář genetique. Jen pro dokreslení dodávám, že se jedná o jeden z těch filmů v povrchním (afro)americkém stylu (bez urážky) s jeho typickými poznávacími znaky: 90% herců jsou vymakaní a vyumělkovaní černoši, celý film prolíná (pro mě nudná) r&b music, celé je to jen o sexu a všichni si žijí v luxusu. Skoro za 2*. Jen skoro, protože je to fakt povrchní trapárna, která nedostatek kvality dohání "stylem", jako všechny obdobné filmy. ()

genetique

Film, v ktorom sa nenájde jedna veta, ktorú by ste už v nejakom inom nepočuli a so scenárom, ktorého záver si viete domyslieť ešte predtým ako skončia úvodné titulky by si zaslúžil nemilosrdný odpad!, ale keďže to má bez tých úvodných a záverečných tituliek len niečo cez hodinu, občas sa dokonca na tých otrepaných somarinách aj zasmejete a ubehne to ani nestihnete dojesť chipsy, tak sa mi to celkom pozdávalo. A s porovnaním s romantickými žvástami od Pilcherovej a spol., tu sa aspoň divák nemusí dívať na tie nemecké 'krásky' a občas to má šťavu nielen v podobe hudby. 40%. ()

Merťas

Scénář je postaven na zápletce typu, když se dva perou, třetí vyhrává, avšak nijak nápaditě napsaný. Navíc celkový dojem z filmu působí, jako by ho dělal někdo, kdo si prostě chtěl zkusit natočit film. Čemuž odpovídá i nepříliš kvalitní herecké obsazení, kde afroamerické herce doplňuje půvabná Carmen Electra. ()

zdenny

Příjemná komedie s dobrým námětem. Mám rád tyto černé komedie, protože je černoši prostě umí. Faktem je, že pokud by byl scénář trochu vyspělejší, mohlo dojít ještě k víc komediálnějším rozhovorům a lepší situační komice. Jestliže se ale člověk má chuť pobavit a má cit pro jednotlivé scény, tak se mu to prostě a jednoduše líbí. 70 %. ()

freddy

Zajímavý námět, který určitě zaujme, ale který bohužel nikterak neoplývá originalitou nebo snad dokonce dobrými nápady. Tři znuděné bohaté kamarádky se vsadí, že každá z nich dokáže za jednu noc svést předem náhodně vybraného muže. A o to tu jde po celou dobu filmu. Takže nápad zajímavý, je to i koukatelné, to ano, ale bohužel film nedokázal vystoupit z průměrných vod. I když velice oceňuji scénku na konci filmu, kdy si hlavní hrdinové přisednou ke stolu dvou lidí, kteří si, celí nadšení, myslí, že se stali součástí reality show. Tahle scénka byla opravdu dobrá a docela jsem se u ní nasmál, jinak ale originalitou film zrovna neoplývá a dokonce jsem ke konci trochu usínal. Ale za pozitivní fakt považuji délku filmu. Film trvá tak přesně akorát, těch 80 minut je ideálních, nejedná se díky tomu o natahování děje, a to je rozhodně pozitivní fakt. Herecké výkony jsou docela dobré, nemám žádnou větší výhradu, hlavní hrdinky byly vybrané docela pěkně, herečkám to opravdu sluší a dokonce jsem i tomu šťastlivci, kterého si tyto dámy vybraly pro splnění sázky, docela záviděl. Ale to nic nemění na faktu, že film patří skutečně pouze do průměru, a tak uděluji tři hvězdičky. ()