Never Mind the Buzzcocks

(relácia)
Komédia / Súťažný / Hudobný
Veľká Británia, 1996, 30 min

Účinkujú:

Mark Lamarr, Simon Amstell, Bill Bailey, Noel Fielding, Phill Jupitus, Melanie Chisholm, Catherine Tate, Martin Freeman, Adele, Amy Winehouse, Johnny Vegas (viac)

Britská hudební TV show vysílaná na kanálu BBC4 od roku 1996. Původním moderátorem byl dlouhá léta britský komik Mark Lamarr, od 19. série (2006) jeho místo přebírá Simon Amstell. Spolu s hlavním moderátorem spolupracují dva profesionální komici, známý Bill Bailey a Phill Jupiter, jako kapitáni týmů, které mezi sebou soutěží v hudebních znalostech. Show je vyhlášená svým sarkastickým a velice kvalitním humorem. (sweswea)

torei

Simon je můj favorit co se hostování týče. Mark mě občas štval zejména opakováním vtipů (Chris Moyles sent me anthrax for christmas a Bill Bailey is a badger fucker). Po odchodu Simona záleží hodně na volbě guesthosta stejně jako v Have I got news for you (hlavně David O'Doherty a Tim Minchin se mi libili), ale současná série (26.) nabrala víc celebrity friendly course zažila jedny z nejhorších dílu (hlavně Lorainne Kelly). Nicméně pořád za pět.. ()

TeraBum

Viděny jen pozdější díly, kde byl stálicí perfektní Noel Fielding a moderátoři se střídali. Jen škoda že jsem k tomu nenašla české titulky, navíc britské odkazy na nejrůznější osobnosti mi kolikrát unikají. I to je důvod proč váhám dokoukat dřívější díly se stálým moderátorem Simonem Amstellem. I přes to je to ale skvělá zábava. ()

carly

videla som diely z neskorsich serii, ale ten koncept a ta "britskost" toho celeho je neodolatelna. v neskorsich dieloch mi trochu chybal Simon, ale guest host su super, napriklad Josh Groban a James Blunt boli k popukani. a clovek aspon spozna britskych hercov, spevakov a komikov. a na Noela a Phila nedam dopustit. uroven zavisi aj od hosti, ale vacsinou sa pocas kazdeho dielu zasmejem aspon raz nahlas. ()

Melpomene

Pre mňa zostanú najlepšie diely so Simonom Amstellom (a 22. druhá séria so striedajúcim sa tímovým kapitánom bola tiež dobrá kombinácia), ale medzi niektorými neskoršími sériami sa tiež nájdu dobré časti (guest host Richard Ayoade, Josh Groban, Frankie Boyle, aj Jack Dee a Jack Whitehall celkom ušli). ()

sweswea

Výborná show, Není se co divit, ze Mark Lamarr mel po deseti letech moderování NMTB plne zuby. Taky musím říct, že mě víc baví Simon Amstell, jeho humor je trochu na hraně, ale vždycky to udýchá správným směrem. A s kapitány se opravdu sehrál. Výborné jsou také díly 21 serie, kdy Baileyho zastupuje Noel Fielding z Mighty Boosh. Je zajímavé, jak někteří hosté ustojí sarkastické poznámky Amstella, viz. Preston. V Čechách si podobnou show neumím představit. ()