Neohrožený civilní policajt John Tucker byl nejrychlejším střelcem v novém světě, dokud nezahynul v krutém, krvavém masakru. Nyní, o 30 let později se někdo snaží zabránit té vraždě! Vyzbrojen strojem času a 44 magnumem se Tuckerův syn Billy přenese časem, aby změnil minulost a zachránil svého otce, kterého nikdy nepoznal. S pomocí přenosu přes "zónu budoucnosti" přijde Billy do Los Angeles... šest hodin před Tuckerovou předurčenou smrtí. Tváří v tvář palbě zbraní, explozím, tento tým otce a syna dokáže, že je nezastavitelnou sílou při čištění města od zločinců a při záchraně jejich vlastních životů. (Butterfly Home Entertainment)

JFL

První "Komando budoucnosti" zjevně navzdory všemu vyneslo obstojné peníze, tak stejný tým znovu vydal do městských ulic hrát si na futuristické kovboje. Úspěch jedničky dovolil produkci trochu přifouknout rozpočet, co se projevuje hlavně v tom, že natáčení tentokrát probíhalo v kulisách připomínajících alespoň vágně policejní stanici namísto generického office space s názvem organizace vytištěným na A4 papíru lípnutém izolepou na dveřích. Podobně také hlavní hrdina místo zoufalecké džínové vesty dostal celou bundu i s rukávy. Zřejmě s vidinou tučnějšího podílu z tržeb se Carradine do projektu více zainteresoval, takže působí méně ospale. Zde asi spočívá přední vklad jeho tehdejší manželky Gail Jensen, která vedle partu hrdinovy ženušky na svou brakovou trosku dohlížela také coby producent koprodukční společnosti David Carradine Entertainment. Bohužel ale s vyšším rozpočtem se také vytrácí naivní a patlalské kouzlo charakteristické pro dosavadní bijáky Davida A. Priora a naopak nastupuje nudná šmíra jeho štědřeji, byť pořád nízkorozpočtově financovaných projektů první poloviny devadesátek. S ranou érou film pojí malé množství zábavně zfušovaných scén, flákačská recyklace několika trikových záběrů z jedničky a hlavně přítomnost režisérova bráchy Teda, který se celý film promenuje v šik koženém outfitu s dráždivě průhledným trikem. Priorova dreková genialita se tentokrát projevuje v progresivním původním názvu, který namísto konvenční číslovky přichází s variací na předchozí titul, což se stalo módou mainstreamových sérií v novém tisíciletí. Hlavní pozornost na sebe ale poutá mistrovo důslednější zapracování westernových prvků (od stylového tasení koltů po finále progresivně převracející dynamiku legendárního závěru klasiky "Shane") a jejich kombinace s elementy okoukanými z "Terminátora" a "Návratu do budoucnosti". ()

majo25

Dvojka sa nesie presne v duchu jednotky. Aj tu Tucker alias starý pupkatý Carradine vo frajerskej roli, ktorá mu vôbec nepasuje, páli svojim rýchlym kanónom ostošesť. Subtematika cestovania v čase bola aspoň aká-taká vzpruha inak nudného lacného akčňáku. Nepomôže tu ani niekoľko málo ''kúlových'' hlášok. ()

Lucina84

Opravdu slabý snímek z Priorovy dílny. Jak může existovat Tuckerovo syn, který chce zabránit smrti otce, když Tucker ve svém čase měl být zabit? Takže tím pádem ho ani nemohl stihnout splodit. ()

SeBig

Bezvýznamný zedko s Carradinem, kterej si našel parťáka a nudí nás kecama, akce málo, jedna dobrá honička a hudba děs. ()

choze

Volné pokračování Priorovy FUTURE FORCE aka KOMANDA BUDOUCNOSTI ze stejného roku (kdy Prior natočil celkem 9 filmů) a zase jedna slabší priorovka. Zápletka o ničem, všechny ostatní složky filmu tradičně taky (tak děsnou a děsně na sílu naroubovanou hudbu jsem už dlouho nikde neviděl respektive neslyšel) a David Carradine by si zasloužil mnohem lepší film. Hrát s ním bok po boku musel být pro Teda Priora splněný sen. Pořád jsem čekal kdy a jak sdělí Ted Carradinovi, že je jeho syn a nebyl jsem zklamán, páč k tomu došlo docela vtipně: "UVIDÍM TĚ JEŠTĚ NĚKDY?" - "ZA DEVĚT MĚSÍCů." ()