Will Ferrell (Vánoční skřítek, Mládí v trapu) hraje hlavní roli v uběhané komedii o hypersoutěživém světě ligy malého fotbalu. Phil Weston (Ferrell) je normální, průměrný chlap, který se celý život musí vyrovnávat se svým extrémně soutěživým otcem Buckem (Robert Duvall). Phil se stane trenérem fotbalového týmu, v němž hraje jeho desetiletý syn. Dostane se tak do přímého střetu s otcem, který trénuje svého mladšího syna v nejlepším týmu ligy. Mistrovský pohár může ovšem získat jen jeden z nich! Do hry tak vstupují nevyrovnané účty z minulosti a jak Phil, tak Buck sahají k extrémním prostředkům, jen aby získali vytoužený pohár pro svůj tým! (oficiálny text distribútora)

Olík

Bláznivý exhibicionista Will Ferrell jako nejšílenější na kofeinu závislý trenér v dějinách dětské fotbalové ligy. Dětičky hrající fotbal, znepřátelené týmy vedené svéráznými rodiči, mravokárný happy end – nenechte se zmást, nejde o rodinnou komedii – je to další ujetá (v tom dobrém slova smyslu) Ferellova jízda. ()

Frajer42

Klasická americká komedie, aneb všechno nakonec dobře dopadne a všichni se máme moc rádi. Vše je zasazené na zelený pažit, což se mi líbí. Will Ferrell nám ukázal, že se umí neskutečně rozjet a udával šílené tempo celého filmu, který celou dobu míří k předurčenému happyendu. Děti nejrůznějšího vzhledu a charakteru tomu dodali patřičnou jiskru. Mně se to celkem líbilo. * * * ()

dalziel

Neviem ľudia, čo by ste chceli.Suprová komédia plná skvelých gagov.Detské futbalové družstvo na brigade na bitúnku sa len tak nevidí.Snáď prvá zábavná úloha Roberta Duvalla.WiIl drží laťku humoru vysoko počas celého filmu.Žiadny fekál, žiadne genitálie.Ozaj rodinná komedia.Willove kofeinové záchvaty nemajú chybu... ()

sledge odpad!

Nic tak strasne som uz velmi davno nevidel. Vrcholny predstavitel zanru americkeho filmu o sportovom kolektive ktory sa zazracne zlepsi, tentokrat v kabate 'rodinnej komedie'. Rodinnej=pre deti do 8 rokov a komedie=tusim som sa raz pousmial. Rezia, scenar, kamera, herectvo=hroza. Len pre ilustraciu, jednym z klucovych, ci zvratovych momentov, ked si hlavna postava vstupi do svedomia, je oslaveny rozmlatenim asi poldruha metroveho starozitne vyzerajuceho pristroja na capucchino, v com Willovi Ferrellovi ochotne pomoze asi 10-rocny azijsky chlapcek miniaturneho vzrastu. A nie, vo filme to ani nahodou nevyznieva vtipne. ()

Xmilden

Will když se do toho dá, tak je pak opravdu k nezastavení a je úplně jedno v jaké blbosti zrovna hraje. Tady to zkusil jako fotbalový trenér, který se stane závislým na kávě. Jinak ovšem film trpí zoufalým nedostatkem směšných scén. Památná je snad jen ta, kdy Ferrell shodí malé dítě a pak zapírá. -"Tys toho kluka srazil k zemi?" -"Spadl sám!" ()

• Dieťa na začiatku filmu, ktoré má predstavovať mladého Willa Ferrella, je v skutočnosti dievčatko. (ladko)
  • Dieťa, ktoré napadne Willa Ferrella počas posledného zápasu, má na drese meno Apatow. Takto sa volá Judd Apatow, výkonný producent filmu a Ferrellov častý spolupracovník. (ladko)
  • Ve scéně, kdy Phil Weston (Will Ferrell) svolává svůj tým po sázce se svým otcem, přibíhá brankář, který si sedá. Poté následuje záběr na Phil a poté opět na brankáře, který si opět sedá. (MajkVazovsky)