Bývalý profesionální hráč baseballu Morris Buttermaker (Billy Bob Thornton) je vyzván k trénování neúspěšného baseballového družstva Medvědů. Snaží se dvanáct nešikovných kluků připravit na utkání s jejich největšími rivaly Yankees a jejich arogantním trenérem (Greg Kinnear). Podaří se mu připravit Medvědy na jejich klíčový zápas? Komedie plná břitkého humoru od režiséra filmu Škola Ro(c)ku (School of Rock). (oficiálny text distribútora)

-soch-

Taká klasická americká komédia, do ktorej sa Thorton dokonale hodil. V úlohe večne ožratého chlapa, bývalého majstra v bejzbale, ktorý trénuje pár výrastkov :-) V slovenskom znení: PAVEL VIŠŇOVSKÝ, MAREK SUCHITRA, JOZEF BENEDIK ml. a ďalší. Réžia slovenských dialógov: ŠTEFAN MANDŽÁR ()

nash.

Blbinka na jedno použití, která byla taková jakou jsem ji čekal. Nic nového, ani převratného. Stokrát viděná story bez jediné vyloženě sympatické postavy a zapamatovatelného okamžiku. Občas rutina, která jede na scénáristický autopilot, stejně jako Thornton. Prostě klasický průměr, který nenadchne, ale ani nenaštve. ()

J*A*M*A*L

Mám rád basebalové filmy, mám rád Billyho Thorntona, mám rád komedie, a navíc takovéhle komedie. Mě to bylo hodně sympatické a na tyto filmy mám buňky a líbí se mi, takže se za své hodnocení stydět nemusím, docela se divím zdejšímu celkovému hodnocení. Ale já se na celkové hodnocení mohu vykašlat. Mě se to líbilo. ()

tartan

Ja som sa na tom celkom bavil, Billy Bob Thornton ako uchľastaný tréner bandy outsiderských deciek, ktoré však nakoniec takmer(!) vyhrajú baseballovú ligu... v rámci tohto za mlákou zrejme veľmi poulárneho športovo (vždy je to pritom baseball) - detského subžánru (aspoň ja zaznamenávam v TV každú chvíľu nejaký podobný film) je to vcelku (možno troch uleteno) zábavná záležitosť. ()

Campbell

Režiséra Linklatera jsem nikdy neuznával a ani ted po tomhle filmu nebudu, ale můžu zase říct že jsem se bavil celkem dobře. Thornton předvádí to co v každém filmu a jeho humor je to stejný jako v každém jeho filmu. Ale je to prostě zábavné. Navíc Kinnear i když ne moc využitý pobaví a je sympatický. Jen škoda že humor některých dětí byl tak trošku zaostalý. ()

• Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“

24.08.2008

Direct-to-DVD. Zní to jako nadávka, že? A většinou zaslouženě. Hollywoodská studia už dávno zjistila, že DVD (resp. blu-ray) trh je pro ně zlatým dolem. Zisky z prodeje na „plackách“ dosahují… (viac)