Priscilla je úspěšná žena - má výbornou práci, skvělý dům a perfektního manžela. Daří se jí ve všem... kromě sexu. Teď je ale rozhodnuta to změnit! Připojte se k jejímu hledání nových zkušeností ve svěží komedii s velkou dávkou inteligentního humoru. (oficiálny text distribútora)

blackJag

Proto, aby film bodoval na plné koule, chyběla odvaha, i tak jde ale o nestandardně rozehraný úsměvný film s prvky dramatu. Je pravdou, že snaha o to být jiný, přitom znovu vypovídat o vztazích, zůstala někde na půli cesty v obou směrech a to se potom rozumí, že místo toho aby nastal jakýsi zvláštní soulad, je výsledek dost často "jen" zvláštní. Když ale k filmu nepřistoupíte jako k prvoplánově vedené bžundě (o což se ostatně český distributor okatě snaží), je možné, že nebudete úplně otrávení. II Hudba: Bruno Coon.  60% ()

Smok

Bohužiaľ žiadna divoká jazda sa nekonala, skôr sa jednalo o komédiu bez štipky avizovaného šteklivého napätia. Tým, že sa budú sto krát za hodinu opakovať slová ako orgazmus, masturbácia, vibrátor sa erotický náboj nevytvorí, ale skôr divák znudí a to sa nepovažujem za nijakého konzervatívca, ale čo je moc je moc. Humor tiež nič moc, Mischa mohla ukázať aj viac - ostatne veď neukázala nič, tak hádam si tie scény v bazénoch užil aspoň Danny DeVito. ()

Cortesz

Ze začátku to docela ušlo, film si sice vybral dost sexistické téma, ale zajímavé. Ale zdálo se mi, že tvůrci z toho mohli vytřískat mnohem víc. Celou dobu se koukáme jen na to, jak žena nemůže ze svým manželem dosáhnout orgasmu, tak se rozejdou a ona si užívá s náhražkami až do té doby, než nepotká Danny DeVito, muže, s kterým jako prvním dodsáhne orgasmu, no není to vtipné? Ne není, tedy aspoň pro mě. Komedie dost slabá, ale za to s docela obstojnými hereckými výkony, a především se stravitelnou stopáží. ()

Bobik9

Obrovská nuda, která vám přirpaví neskutečně dlouhých 90 minut života. Ale popořádku. Zprvu se člověk docela zabaví. Půl hodiny uteče jako voda, koukáte na relativně vtipnou a oddechovou komedii, ale když by se měl příběh začít správně rozjíždět, tak najednou zjistíte, že se vlastně nic neděje. Stále všichni melou dokola to samé, pstavy se nijak nevyvýjejí a unudí vás na nejvyšší míru. Mischa Barton fajn, ale má málo prostoru. Danny DeVito klasicky skvělý a Heather Graham minum času. Parker Posey nudná a Paul Rudd mi připadá, že ten film točil po šílené opici. Nebyla to jízda a už vůbec ne divoká. ()

lola3121

No to tedy byla jízda... Ve filmu se řešily závažné problémy, a to zda si pořídit bazén či nikoliv, nebo jak dosáhnout orgasmu (vibrující mobil ve vagíně). Nakonec vše zdárně vyřešeno pomocí charismatického stavitele bazénů (Danny DeVito). Jeden z řady podle mě zbytečných filmů, zmítající se mezi komedií a romantickým slaďákem. Moc jsem se nesmála, což považuju u komedie za dost podstatný nedostatek, takže dvě hvězdy s odřenýma ušima (za toho nafukovacího žraloka a za Dannyho v plavkách ). ()

• Natáčení probíhalo v americkém státě Ohio ve městě Cleveland a ve státě Kalifornia ve městech Whittier a Los Angeles. (Terva)