V hotelu Gabrielli se začnou dít zmatky, když potrhlý poslíček nedopatřením zamění cestovní plány trojici hostů s podobnými jmény. Nešťastníci - nájemný vrah, neohrabaný realitní agent a sukničkářský starosta malého města - se tím brzy ocitnou až po uši v nesnázích… (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Dale

Prvoplánová a hrozne ľahko predvídateľná komédia, v ktorej je len veľmi málo vtipných momentov. Dudley Moore prekvapivo nevýrazný, najzábavnejší bol zabiják v podaní Bryana Browna. ()

sepp

Takova nenarocna kravinka, jez se na zacatku skvele rozjede, v prostredku slusne drzi pozonost a ke konci neprekvapi, ani neucini nejakou vyraznou komedialni tecku. Klasicka forma humoru prelomu 80s/90s, pricemz me nejvic dostal sve budouci obeti fotografajujici italsky zabijak s Polaroidem :) ()

tempus

Takřka okamžitě mi to připomnělo Avengers. Proč? Za prvé, každý má svůj úvod, za druhé, kamera všechny zabere vícekrát ve dvou střizích (ikdyž v A je to jen 1 střih a jednou, ale já si myslím, že je) za třetí není tam hlavní postava, která to všechno vypráví, ale je to rozdrobeno na vícero linií, kterých jsem svědky, za čtvrté jsem se smál stejně, jako u A, za páté většina scén se odehrává v jednom městě. Ale ten konec není jako závěr srovnávaného filmu. Konec tady je totiž pořád vtipný a lehce nepředvídatelný (pro mě určitě (- přesněji je pro mě překvapivé, až kam Herman své postavy nechá zajít). ()