Poštár Pat

• Slovensko Poštár Pat: Špeciálna zásielková služba (viac)

Rodiče i děti jsou už napětím bez sebe. V Greendale se totiž chystá velký fotbalový zápas pět na pět. Jenomže Pat si nekopl do balónu už pěkných pár let a také Julian má obavy, že svůj tým zklame. Naštěstí jim přípravné zápasy poskytují dostatek příležitostí si své umění zlepšit. Ale dostane se Pat do formy včas, aby se z něj stala hvězda? Pošťák Pat a fotbalová horečka - Pošťák Pat a odfounutý drak - Pošťák at a dobře odvedená práce - Pošťák Pat a výměna práce (oficiálny text distribútora)

haluska11

jeden z nejhorších animovaných seriálů pro děti. týpek a jeho kočka jako morální ikony pro zlobivé caparty potenciálně zapadají do fikčního univerza Bořka Stavitele a Požárníka Sama: "pracujte rukama děcka, dyť je to sranda a trh to potřebuje." animace působí jako Wallace a Gromit po zpackanej plastice a znělka je primitivností a vlezlostí na úrovni alzáka. tfuj! ()

ZeroCZ1233

Samozřejmě, že jsem na to ve svých nevyzrálých letech koukal, ale když se na to podívám dnes, tak akorát přemýšlím, jak moc mě to poznamenalo a udělalo to ze mě tak cynického člověka, jakým dnes jsem. Tuhle věc zachraňují jen ytp videa, jinak je to na jednu stranu zapomenutelná, na druhou stranu zase nezapomenutelná srágora, která bohužel przní nevinné dětské duše dodnes. ()

MM_Ramone

Táto zvláštne animovaná anglická rozprávka môže zaujať naozaj iba batoľatá, ktoré sa tešia už len toho mála, že je to farebné a hýbe sa to. Snaží sa to byť náramne výchovné, ale pritom je to len nudné. Už od úvonej znelky je to trapas. Nesympatický "Poštár Pat" so svojim hnusným kocúrom chodí po mestečku plnom retardovaných obyvateľov. Pripadá mi to celé akési úchylné. A to čo má medzi očami ani neviem či je prerastený nos alebo stoporený penis. * ()

Jara.Cimrman.jr

Pošťák Pat žije v báječném světě, ve kterém jsou všichni hodní a pomáhají si. To je jistě úžasné, ale buď tento lehce infantilní seriál nikdo nesleduje nebo si z něj nejmladší neberou řádný příklad a to zas až tak moc dobře není. Nicméně jako dospělý divák musím ocenit, že Česká pošta má v Patovi zdravou konkurenci a její manažéři jistě bedlivě sledují, kterak se dají zlepšit již tak dokonalé služby občanům. Samozřejmě jenom těm hodným, kteří se nerozčílí při hodinových stáních u přepážky a netrvají na tom, aby zásilka byla doručena na adresu uvedenou na obálce. ()

terka805

Animované příběhy pošťáka Pata se zajímavou atmosférou vesnice, které mě kdysi přiměly k tomu abych vydloubala kusy podlahy, slepila je k sobě a postavila si svou malou podobnou vesničku... Věřte, že rodiče nejsou nadšení, když až takovou kreativnost vzbudí v potomkovi dětský seriál. Dnes už tyto doby připomínají jen nevyplněné spáry mezi dřevěnými deskami podlahy... Na úvodní písničku se nedá zapomenout! Tak si pojďme zazpívat... Pošťák Pat, Pošťák Pat, Pošťák Pat má náramný svět. Vstává brzy ráno, kocour mňoukne ANO, pak už oba s poštou vyráží...Pošťák Pat, Pošťák Pat, ... ()

• Vesnice Greendale, ve které pošťák žije, je inspirována skutečným údolím Longsleddale v Cumbrii. (Borrtex)