Bývalá hviezda Billy Cole príde s nápadom, ako rýchlo zbohatnúť. Postaví volejbalový tím zložený z prekrásnych atletických striptérok z klubu Cloud 9... (oficiálny text distribútora)

Jara.Cimrman.jr

"Pěkný dudy. Udělám z ní kapitánku." Název filmu Sexy tým a děj vyjádřený slovy "striptérky hrají volejbal" by měli potenciálního diváka spolehlivě připravit na to, že se žádné intelektuální drama konat nebude a místo toho bude cosi spiklenecky vykukovat z plavek. A protože snímek seriózně nabízí to, co slibuje, tak se musím pozastavit nad rozhořčenými reakcemi uživatelů. U heterosexuální slečny mi zdejší standardní hodnocení "odpad!" nepřijde zcela od věci, ale u rozhořčených pánů skutečně váhám, zda se jedná o snoby či impotenty. Nicméně ani jednomu z nich snímek nedoporučuji, neboť tady skutečně pouze pěkné holky šmrdlají volejbal. ()

OG_Swifty

Já myslím, že komentář Jara.Cimrman.jr -a je všeříkající a nemám moc co dodat. Snad jen to, že dojemná zlomová scéna, kdy holky hrajou volejbal v bahně a nemohou se postavit na nohy, zatímco na ně banda nadrženců stříká vodu z pistolí a holky začnou brečet, doplněno o hudební podcast a zlom chování managera byla vážně otravná. ()

rikitiki odpad!

Je smutné vidět herce za zenitem, jak berou jakoukoliv roli. O to smutnější, že Burt Reynolds by vůbec za zenitem být nemusel. Kdyby se dostal k roli nějakého drsného seniora, klidně bych mu ji uvěřila. Ne ale tuhle slátaninu bez nápadu. Tedy, kromě toho základního - necháme striptérky hrát plážový volejbal. ____ Existují filmy hůř natočené, hůř zahrané i hůř obsazené, tady ale dávám odpad za neuvěřitelnou faleš (všichni se nakonec spřátelíme, protože nám nejde o peníze, ale o to dokázat si, že jsme plnohodnotné lidské bytosti) a licoměrnost (dokážeme všechno, když se spojíme). Je to hnusně laciné, primitivní a klišovité. /5. 9. 13./ ()

dainio

Slaboučký a velice nezáživný pokus, o netradiční sportovní komedii. Hlavním smyslem tohoto filmu, bylo ukázat ženy v bikinách. To je patrné již od úvodních minut. I proto mi evokovalo, to všechno producírování v plavkách a pózování na kameru, jistou podobnost s "Pobřežní hlídkou" či nějakým soft-pornem bez aktů. Harry Basil se zřejmě při natáčení stále nemohl rozhodnout, co z toho vlastně chce mít. V poslední půlhodince se film, konečně někam pohnul. I sám rejža pochopil, že takhle to dál nejde. Turnaj v plážovém volejbale a fandění svěřenkyním Burta Reynoldse, mě odhodlalo k jedné hvězdičce. ()

UncleG

Baby poskakují v plavkách. To je celý. Bohužel ladné křivky Reynoldsových "striptérek" nejsou na měřítka roku 2011 dostatečně odhaleny. Předevčírem jsem se koukal na skutečnej plážovej volejbal, hrálo brazilský duo Larissa - Juliana. Vzhledem k velikosti letošního modelu jejich bikin předpokládám, že příští rok už budou holky dočista nahý. Někdy je holt realita překvapivější než fikce. ()