Kamarádi z vysoké školy se čtyři roky po promoci sjíždějí na svatbu jednoho z nich. Film vypráví o víkendu, kdy probíhá předsvatební oslava, vyjasňují se dřívější vztahy i nedorozumění a jiné vztahy vznikají, dochází k situacím humorným i dojemným.. (oficiálny text distribútora)

Fiftis

Snímku som si pozrel kvôli obľúbenej Amy Adams a rozhodne neľutujem. Síce sa jedná o béčko, ale dobre som sa pobavil. Naozaj veľmi podarená snímka, ktorá nenudí. Herecké obsadenie je presne podľa môjho gusta, ako som spomínal a teda to isté platí aj o samotných hereckých výkonoch. Príbeh a scenár je v skutku kvalitný, ale zároveň jednoduchý. Hudba nehrá druhé husle. Môžem konštatovať, že táto snímka bola pre mňa naozaj príjemné prekvapenie a to možno aj preto, že som od toho tak veľa nečakal. Vedel som, že pôjde o béčko. Ale zase už by som nechcel až tak preháňať a chváliť. Nebolo to na 5 hviezd. Myslím, že snímok ocení každý fanúšik komédie, pokiaľ nehľadá niečo náročné, nad čím by musel premýšľať. ()

sona123

Kam jste dali oči a hlavu? Co vytáhlo hodnocení až na 66%??? Pár pohledných lidí? A jinak mne teda vůbec nic nenapadá...ale ti by se našli v BH 90210. Bylo to nudné, vůbec ne vtipné, v ničem nové, často velmi trapné a celkově velmi zbytečné. Než toto, to se raději jděte třeba projít, nebo si užijte jakkoliv jinak a rozhodně lépe. ()

playboxguest

Já se teda bavila slušně a ke konci mi bylo i docela líto, že už je po všem. Jinak nevím, co se komu nezdálo na tom, že film je z první poloviny víc komedie a z té druhé, poflámové, víc drama. Ač mně osobně nijak zvlášť v průběhu filmu změna atmosféry do oka netrkla a přišlo mi, že se celých osmdesát minut odehrává na celkem pohodové vlně, z vlastního rozmařilého života jsem i celkem zvyklá na to, že zatímco mé oslavy bývají hotové komedie, ty dny po nich bývají naopak dosti pochmurné, jak tělesně tak psychicky. 70% ()

penegal

U tohoto filmu si člověk může celkem příjemně odpočinout. Není ničím zvláštní, snad jen svojí nenuceností a tím, kolik v něm hraje mladých nadějných herců o kterých do budoucna jistě ještě něco uslyšíme. Vidět J.Van Der Beeka jako kovboje je opravdu zábavné.... :-D Filmová linie je celkem předvídatelná, ale je tam pár vtipných okamžiků a osobně se mi líbilo rozdílné trávení "poslední svobodné" noci ve stylu Famale and Male představě. Je to legrační zvyk a musím vypátrat, jestli jeho kořeny jsou z USA či nikoliv. ()

Zeliiik

Naprosto klasická předloha, ale já jsem se náhodou dobře bavil...neni to tak ulítlý jako například American Wedding a přitom to utíká hezky rychle a ani neni čas se nudit. K tomu potěšily osvědčený hitovky od Bachman Turner Overdrive, Joan Jett a dalších. Jak už zmiňovali ostatní James Van Der Beek byl docela dobrej nápad, zeačátku jsem ho nemohl ani poznat. Kdo by to byl řekl, že vousy, pár náramků a klobouk udělají z Dawsona takovýho drsňáka :) ()